מאיפה את מוכרת לי? Bolt

השקה שקטה לאפליקציית Bolt – המתחרה החדש ל-Snapchat מבית אינסטגרם

Instagram-soft-launches-Bolt-messaging-in-3-companiesבשבוע שעבר נחשפה בטעות אפליקציית Bolt מבית היוצר של אינסטגרם, כאשר הופיעה לחלק ממשתמשי אפליקציית האנדרואיד של החברה במודעה. הלילה שוחררה Bolt בהשקה שקטה לשלוש מדינות בלבד: ניו זילנד, סינגפור ודרום אפריקה, ואכן מדובר במתחרה חדש לאפליקציה הפופולארית Snapchat. אם אתם מצפים לחוויה חדשה ייתכן שתתאכזבו, שכן על מנת להתחרות ב-Snapchat אינסטגרם השאילה את היכולות הבולטות של אפליקציה פופולארית אחרת.

על מנת להיות מתחרה ישירה, Bolt תאפשר לכם לשלוח תמונה או וידאו לחברים ותמחק אותם מיד אחרי שיצפו בהם. בכדי להמשיך את חוסר המקוריות, ממשק המשתמש והפונקציונאליות של Bolt נבנו באופן זהה כמעט לחלוטין לזה של INSTAGRAM-BOLt-Screenאפליקציית Taptalk. המסך הראשי של Bolt מציג את התמונה שהמצלמה קולטת ובתחתית ארבע תמונות של חברים מועדפים. ניתן להוסיף עד 20 חברים ולדפדף בינהם, אך כל פעם יוצגו 4 בלבד. לחיצה על אחד מהם תשלח לו מיד את התמונה ולחיצה ארוכה עליו תצלם וידאו ותשלח אותו מיד בעזיבה. אל התמונה או הוידאו יוכל המשתמש להגיב עם תמונה או עם טקסט משלו. אם תתחרטו על השליחה תוכלו לנער את המכשיר והיא תבוטל.

אפליקציית Bolt הושקה עבור iOS ואנדרואיד יחדיו, בניגוד לאפליקציית אינסטגרם לה נאלצו לחכות משתמשי האנדרואיד כמעט שנתיים, ונכון לעכשיו לא נמסר מתי תהפוך זמינה לכולם. לאתר The Verge הסבירו את ההחלטה להשקה מצומצמת כמהלך שנועד לבדוק את ההתמודדות של האפליקציה עם משתמשים רבים ויכולת עמידה בעומסים לפני שהיא נחשפת לעולם.

נזכיר כי אינסטגרם נמצאת כיום בבעלות פייסבוק וזהו למעשה הניסיון השלישי של הרשת החברתית להתחרות ב-Snapchat, אחרי Messenger ו-Slingshot. הבעיה עם Bolt היא כיכובה מאז יומה הראשון בשתי שערוריות שונות: הראשונה – ממשק משתמש מאוד לא מקורי; השניה – שימוש בשם Bolt, שכבר מייצג אפליקציה לשיחות VoIP מבית Bolt Technology.

לאתר Instagram Bolt

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות