לוג'יטק חושפת את G402: העכבר המהיר בעולם

| יום ראשון, 3 באוגוסט 2014, 15:11 | משחקים

חברת Logitech מייצרת ציוד היקפי ייעודי לגיימינג כבר מספר שנים, כאשר אחד המאפיינים המייחדים אותה לעומת מתחרותיה המרדף אחר המפרט הטכני החזק ביותר. לאחר שהציגה את עכבר הגיימינג G502 בעל החיישן המדוייק ביותר עם 12000DPI, החברה חושפת דגם שובר שיא נוסף, G402, הממותג כמהיר ביותר מאחר ולטענתה של Logitech הוא מסוגל לעקוב אחר תנועות המשתמש במהירות העולה על 500 אינץ' לשנייה.

העכבר עושה שימוש בחיישן אופטי ברזולוציית 4000DPI, שכן בדרך כלל אלו, לעומת חיישני הלייזר, מציעים מהירויות עקיבה גבוהות יותר על חשבון רזולוציה מירבית. אך על מנת להשיג את נתון המהירות חסר התקדים, Logitech הלכה צעד קדימה ושילבה את החיישן האופטי יחד עם חיישן תאוצה וג'ירוסקופ במה שהיא מכנה "מנוע Fusion" המופעל באמצעות מעבד ARM ייעודי המותקן בעכבר עצמו.

מלבד מערך החישה המהיר, ה-G402 מציע מפרט טכני שגרתי למדי עבור עכבר גיימינג. הוא מאפשר למשתמש לקבוע ארבע הגדרות DPI, מגדיר קצב רענון USB של 1000Hz ומגיע עם רפידות טפלון להקטנת החיכוך עם משטח העכבר. לצד שלושת הכפתורים הסטנדרטיים, כולל העכבר חמישה כפתורים נוספים הניתנים לתכנות פעולות מאקרו: שניים לצד האצבע המורה ועוד שלושה תחת האגודל. משקלו של העכבר נמוך יחסית ועומד על 108 גרם ללא הכבל.

YouTube Preview Image

זהו אכן העכבר המהיר ביותר בשוק, כאשר מרבית עכברי הגיימינג האחרים מציעים מהירות עקיבה מירבית של עד 300 אינץ' לשנייה. עם זאת, נראה כי זהו דווקא המיקוד של Logithech בפרט מסויים אחד של העכבר אשר גורם לשחקנים מקצוענים לבחור דווקא במוצרים מאוזנים יותר של יצרניות אחרות. ה-G402 יהיה זמין לרכישה בארה"ב ובמדינות אירופה החל מהימים הקרובים במחיר 60 דולרים (כ-210 שקלים), וסביר להניח שלארצנו יגיע במחיר קצת יותר גבוה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות