תמונות מודלפות חושפות בבירור את Samsung Galaxy Alpha

הסמארטפון החדש מבית היוצר של סמסונג, Galaxy Alpha, נחשף שוב דרך תמונות מודלפות שמקורן ברשת החברתית הסינית Weibo. זוהי הפעם הראשונה בה אנו צופים בגרסה הלבנה של המכשיר, ולמעשה מדובר בתמונות הברורות ביותר שלו עד כה. ההכרזה הרשמית תתבצע ככל הנראה בשבוע הבא, 13 באוגוסט, ולא היום כפי שמסרו דיווחים קודמים.

כפי שניתן לראות בתמונות, עיצובו של Galaxy Alpha תואם לקו המוכר של מכשירי סמסונג, אלא שהפעם ישנה מסגרת מתכתית מסביב לגוף הפלסטיק – ולא חומר מצופה המנסה לדמות מראה יוקרתי. עוד חושפות התמונות את קיומו של חיישן הדופק בגב המכשיר, מתחת לנורת ה-LED שלצד המצלמה הראשית, ממש כמו במכשיר הדגל Galaxy S5.

מקורות בסין מסרו בשבועות האחרונים לא מעט פרטים אודות מפרטו הטכני של הסמארטפון, אולם כמה מהם (דוגמת מסך ברזולוציית QHD) נשללו על ידי מקורות מוסמכים יותר. נכון לעכשיו, ידוע לנו על מסך 4.8 אינץ’ ברזולוציית HD 720p, מעבד Exynos מתוצרת עצמית של החברה, רכיב אחסון בנפח 32GB ללא אפשרות הרחבה, מצלמה ראשית 12 מגה-פיקסל, מצלמה משנית 2 מגה-פיקסל וסוללה שאינה ניתנת להחלפה.

את הסמארטפון המעט שונה שלה, עשויה סמסונג לחשוף ב-13 באוגוסט. בעבור רבים, נראית הנסיגה של סמסונג למסך קטן יותר, כמו גם השקה באיזור חודש ספטמבר, כניסיון להתחרות באופן ישיר באייפון החדש של אפל, אך עדיין מוקדם לקבוע האם זה יצליח לה.

השוואת מפרטים