סמסונג שולחת הזמנות לקראת אירוע Unpacked 2014 שייערך ב-3 בספטמבר

בהתאם ללוח הזמנים ובהמשך לדיווחים מוקדמים אודות אירוע הכרזה לדגם הפאבלט הבא של החברה, החלה ענקית האלקטרוניקה הדרום קוריאנית סמסונג לשלוח היום (ב’) הזמנות לעיתונאים לקראת אירוע Unpacked 2014 שייערך בתערוכת IFA 2014 בברלין ביום רביעי, ה-3 בספטמבר, החל מהשעה 13:00 (שעון ישראל).

סמסונג אינה מציינת את שמו של ה-Galaxy Note 4 בהזמנה, אם כי בחלוף שנה להכרזתו של ה-Note 3 בספטמבר אנו מצפים לשמוע על הדגם הבא בסדרה באירוע זה. מפרטו של מכשיר הפאבלט לסדרת הגלקסי צפוי לכלול את אותו מסך 5.7 אינץ’ הקיים בדגם המכשיר הנוכחי, זה צפוי לשדרוג בצד הרזולוציה ויתהדר בצפיפות של 515 פיקסלים לאינץ’ בודד על-גבי מסך Quad HD זו הפעם הראשונה.

שאר מפרטו של הפאבלט, כפי שסוברות השמועות עד כה, כולל את ערכת השבבים Qualcomm Snapdragon 805 או לחלופין את ערכת השבבים של סמסונג, ה-Exynos 5433, זיכרון 3GB RAM, מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מייצב תמונה אופטי IMX240 מבית סוני וחיישן קרינת על-סגול שימליץ למשתמשים כיצד עליהם לנהוג בעת חשיפה לקרני UV-A שפולטת השמש.

ifa-2014-samsung-sammobile

בין המוצרים האחרים של סמסונג שעלו לאחרונה לכותרות ועשויים להיכלל באירוע בספטמבר ניתן לכלול את משקפי המציאות המדומה, Gear VR, עליהן עובדת החברה בשיתוף פעולה עם חברת Oculus VR שנרכשה מוקדם יותר השנה על-ידי פייסבוק. מוצר נוסף שיכלל באירוע ה-Unpacked עשוי להיות מכשיר הפרימיום Galaxy Alpha, אולם שמועות בנושא הזכירו את חשיפתו מוקדם מכך.

השוואת מפרטים