סמסונג מכריזה על אירוע Unpacked 2014 שייערך ב-3 בספטמבר

סמסונג מספקת היום (ד’) אישור קרוב לסופי כי תכריז על מכשיר ה-Galaxy Note 4 באירוע ה-Unpacked 2014 שתערוך לקראת תערוכת האלקטרוניקה IFA 2014 בגרמניה ביום רביעי, ה-3 בספטמבר. לאחר חשיפתה של ההזמנה לאירוע אתמול, מוסיפה החברה כי האירוע יועבר בשידור חי בערוץ היוטיוב הרשמי שלה, החל מהשעה 14:00 (שעון ישראל).

בהודעתה על האירוע לא חוסכת סמסונג מלספק “רמזים” אודות חשיפתו של ה-Note 4, כאשר היא שמה דגש מיוחד על המילים המופיעות בהזמנה – NOTE The Date. בתמונה הנמצאת על-גבי ההזמנה ניתן לראות בבירור את תפריט ההגדרות המופיע בדגם הנוכחי של מכשיר ה-Galaxy Note, הנשלף בעת לחיצה על מסך המגע באמצעות העט החכם.

הצצה לאחור

זהו אירוע ה-Unpacked 2014 השני שעורכת החברה השנה, כאשר באירוע הראשון, שהתקיים בברצלונה בחודש פברואר במהלך MWC 2014, חשפה סמסונג את מכשיר הדגל Galaxy S5 לצד שעוני ה-Gear 2, ה-Gear 2 Neo והצמיד החכם Gear Fit.

פאבלט ה-Galaxy Note 4 צפוי להיות הראשון בסדרה של החברה שיכלול את מסך ה-Quad HD, שהופיע קודם לכן רק בדגם ייחודי של ה-Galaxy S5. המסך צפוי לספק צפיפות של 515 פיקסלים לאינץ’ בודד על-גבי תצוגת 5.7 אינץ’, כאשר מפרטו של המכשיר יכלול, על-פי השמועות, זיכרון 3GB RAM, מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מייצב תמונה אופטי IMX240 מבית סוני וחיישן קרינת על-סגול ואת ערכות השבבים Snapdragon 805 או Exynos 5433 (תלוי איזור).

סיקור מלא של האירוע וכל ההכרזות של סמסונג מ-IFA 2014 יופיעו כאן באתר. עקבו אחרינו דרך פייסבוק, טוויטר, גוגל+, יוטיוב או דרך האפליקציה לאנדרואיד.

השוואת מפרטים