דיווח: אייפד אייר 2 יכלול מסך חדש עם ציפוי נגד השתקפות

אפל החלה בתהליכי הפקת שני מכשירי טאבלט מתוצרתה, הם ה-iPad Air וה-iPad Mini מהדור החדש, כך על פי דיווח שהגיע הבוקר (ג’) מסוכנות הידיעות בלומברג. באוקטובר הקרוב תחלוף שנה מאז הוצגו דגמי האייפד אייר והאייפד מיני בעל מסך הרטינה, כך שאירוע ההכרזה לטאבלטים החדשים צפוי להגיע כבר בתחילת חודש אוקטובר, כחודש לאחר ההכרזה על מכשירי האייפון 6.

בין השדרוגים שצפוי האייפד אייר החדש לקבל ניתן לכלול מצלמה חדשה באיכות 8 מגה-פיקסל ואת חיישן ה-Touch ID לזיהוי ביומטרי, אותו הציגה אפל לראשונה עם iPhone 5S. שדרוג נוסף שעתיד ה-iPad Air 2 לקבל, על-פי בלומברג, הוא תוספת של ציפוי נגד השתקפות שישפר את תצוגת המסך בנוכחות אור חזק.

תחיה מחודשת ופגיעה עצמית

בשני הרבעונים האחרונים דיווחה אפל בדוחותיה הכספיים על ירידה במכירות הטאבלטים. החברה עדיין מובילת שוק על-פי סקר IDC האחרון, אולם ברבעון האחרון מכרה החברה 13.3 מיליון יחידות ממכשירי האייפד, ירידה של כ-9 אחוזים בהשוואה לנתוני השנה הקודמת.

אל טאבלטי האייפד מצטרף השנה יריב חדש בדמותו של האייפון. באירוע ההכרזה הקרוב, אשר כפי הנראה ייערך ב-9 בספטמבר, צפויה אפל להציג שני דגמי אייפון, האחד בעל מסך 4.7 אינץ’ ואילו השני בעל מסך 5.5 אינץ’. אף שמסך ה-7.9 אינץ’ של האייפד מיני גדול באופן משמעותי מזה הצפוי להגיע עם מכשיר האייפון, ייתכן ורבים מרוכשי האייפון 6 יבחרו לוותר על רכישת שני מוצרים (סמארטפון וטאבלט) ויסתפקו בבן הכלאיים הידוע בכינויו כפאבלט (Phone+Tablet) בשל גודל המסך שלו.

השקת הטאבלטים לקראת כניסתה של עונת החגים בארה”ב ודאי תספק דחיפה מעלה למכירות הטאבלטים והסמארטפונים של אפל ותעזור לחברה לדחוף את המכירות מעלה, אולם ניאלץ להמתין עד חודש ינואר 2015, אז תפרסם החברה נתונים אודות סיכום הרבעון האחרון של שנת 2014, טרם נלמד אודות הצלחתה (או כשלונה) של אפל עם הצגת האייפדים החדשים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות