מיקרוסופט מכריזה על שלוש חבילות Xbox One חדשות – ויש גם אחת עם כונן משודרג

| יום חמישי, 14 באוגוסט 2014, 16:28 | קונסולות

ענקית התוכנה מיקרוסופט הכריזה על שלוש חבילות חדשות של קונסולת ה-Xbox One – כל אחת מהן תתהדר ב”משחק מאפיין” משלה. את ההכרזה ביצעה החברה דרך רשת האינטרנט במהלך אירוע Gamescom Media Briefing שהתקיים בגרמניה, ויש גם טוויסט מעניין.

החבילה הראשונה והפחות מעניינת, אם יורשה לנו, היא זו הכוללת את המשחק Fifa 15. אין הרבה הבדל בהשוואה לחבילה הרגילה, למעט העובדה שמלבד הקונסולה והבקר (ללא קינקט), מצורף לאריזה גם עותק של המשחק. חבילה זו עלותה 400 דולרים והיא תהיה אקסקלוסיבית לשוק האירופאי – לא ידוע אם ישראל נכללת בהגדרה זו, אבל זה לא כל-כך משנה: שתי החבילות שתציע היבואנית הרשמית באג כוללות את המשחק המדובר ובתוספת משחק שני.

החבילה השנייה כוללת בתוכה עותק של המשחק המצופה Sunset Overdrive המוגדר כאקסקלוסיבי ל-Xbox One, וגם גישה חינמית ל-Day One DLC. ייחודה של חבילה זו הוא בצבעה הלבן של הקונסולה (ושלט תואם, גם פה ללא קינקט).

כזכור, זמן קצר לאחר ההכרזה המקורית על הקונסולה, בדיוק כשהביקורות היו מלאות טינה כלפי הפיצ'רים המגוונים כגון Family Sharing ותיאוריות הקשר בנוגע למעקב חיישן הקינקט אחרי המשתמשים, הכריזה מיקרוסופט על גרסה לבנה של הקונסולה – עבור עובדיה בלבד – ובכך יצרה כעס נוסף כלפיה. במובן מסוים, השקת קונסולה לבנה לקהל הרחב הינה מעין "כפרת עוונות" עבור מיקרוסופט. מחיר החבילה 400 דולרים והיא תושק ב-31 באוקטובר.

#WANT

#WANT

החבילה השלישית והמעניינת מכולן היא זו המוקדשת לאחד המשחקים המצופים של השנה, Call of Duty: Advanced Warfare – התשובה של הסדרה הפופולרית ל-Titanfall. מעבר לעיצובם המושקע של הקונסולה והשלט (בתמונה למעלה) ולצירוף עותק במהדורת Day Zero המוגבלת, מגיעה חבילה זו עם ערכת אוזניות ומיקרופון. בנוסף, בניגוד ל-Xbox One על שלל גרסאותיו האחרות, גרסה זו תגיע עם כונן אחסון בנפח 1TB ולא 500GB. כצפוי, מחיר החבילה יהיה גבוה יותר ויעמוד על 500 דולרים, מחיר זהה לזה של הקונסולה המקורית יחד עם חיישן קינקט.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות