פרטים נוספים על HTC Flyer, הטאבלט הראשון של HTC

| יום רביעי, 26 בינואר 2011, 19:36 | טאבלטים

אתם מרגישים את זה? כל הטאבלטים שרק חלמנו עליהם מתחילים לרקום עור וגידים. אם רק לפני כמה ימים נחשפו פרטים על הטאבלט של HP וזמן קצר לפני כן הוצג לראשונה ה-Xoom של מוטורולה, עכשיו תורה של ענקית הסמארפונים HTC לחשוף קצת פרטים מעניינים על טאבלט ה-Flyer הקרב ובא שלה. מקור מסר לאתר הנורווגי amobil פרטים אודות הטאבלט החדש שאמור להגיע אלינו במרץ, אך הסתייג וציין כי המידע שברשותו אינו עדכני ולכן עשוי לא להיות לחלוטין נכון, אך ניתן ללמוד ממנו רבות על המפרט הטכני של הטאבלט, וסביר להניח שמרבית הפרטים לא ישתנו.
.
על פי ההדלפה, ה-Flyer  יהיה בעל מסך של 7 אינצ’ עם רזולוציה של 1024X 600 – ממש כמו ה-Galaxy Tab של סמסונג – והמעבד שלו יהיה מדגם Qualcomm Snapdragon MSM8255 (אותו דגם הנמצא ב-Playstation phone). כמו כן, הטאבלט יהיה בעל קישורית דור שלישי HSPA (כאשר רוב הטאבלטים העתידיים צפויים לתמוך ברשת הדור הרביעי LTE), אך לא יוכל לערוך שיחות טלפון רגילות. במקום זאת תותקן עליו מראש תוכנת Skype, שתאפשר שיחות וידאו על גבי הרשת בעזרת המצלמה הקדמית, בעלת חיישן של 1.3 מגה-פיקסל. המצלמה האחורית תגיע עם חיישן של 5 מגה-פיקסל, והטאבלט יכלול חיבור HDMI מסוג MHL וקישוריות DNLA להזרמה אלחוטית של מוזיקה וסרטים.
.
לגבי השאלה הגדולה ביותר – איזו מערכת הפעלה תרוץ על הטאבלט החדש של HTC – עדיין אין לנו תשובה החלטית, אך אנו יודעים שזאת תהיה ללא ספק אחת מגרסאות מערכת ההפעלה מבית היוצר של גוגל, אנדרואיד. על פי המקור, בזמן בו הוא קיבל את המידע עדיין לא היה ידוע מועד השקת גרסא 3.0, ולכן אין לדעת האם המכשיר יגיע עם גרסא זו, המיועדת לטאבלטים, או 2.3. המקור גם סיפר כי HTC ערכה שינויים קטנים בממשק ה-Sence, על מנת להתאימו לטאבלט שייצא ולתת תחושה דומה יותר לזו של שולחן עבודה, ובכך להקל את העבודה היומיומית איתו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות