סמסונג חושפת וידאו טיזר לקראת השקתו של Galaxy Note 4

סמסונג מוכנה, ואתם? אתמול בערב החלה יצרנית האלקטרוניקה הדרום קוריאנית להפיץ וידאו טיזר לקראת חשיפת פאבלט ה-Galaxy Note 4 במסגרת אירוע Unpacked 2014 שייערך ב-3 בספטמבר כחלק מתערוכת IFA בברלין. בקטע הוידאו הספציפי, הראשון מתוך כמה קטעים להערכתנו, מתמקדת החברה ביכולות הכתיבה שמעניק עט הסטיילוס הייחודי.

במהלך הוידאו טוענת סמסונג שיחד עם המשך התפתחותה של הטכנולוגיה, נשכחים יתרונותיה של הכתיבה הידנית, במיוחד בקרב ילדים ונוער שזקוקים לפיתוח יכולות החשיבה שלהם. אולם, סמסונג מציגה עצמה כמי שמנצלת את הטכנולוגיה ומסייעת למטרה זו באמצעות עט ה-S-Pen שפיתחה לפני כשלוש שנים עבור סדרת מכשירי Galaxy Note.

בוידאו לא מוצגים רמזים אודות מכשיר ה-Galaxy Note 4 או עט הסטיילוס שלו, אך נראים בו לא מעט מהשימושים הרבים של העט על גבי המוצר הקודם בסדרה, הוא כמובן Galaxy Note 3. בסיום, מבקשת מאיתנו סמסונג להתכונן לקראת ה-3 בספטמבר, אז ככל הנראה היא תחשוף גם כמה יכולות חדשות עבור הסטיילוס הייחודי.

על פי ההדלפות, פאבלט ה-Galaxy Note 4 צפוי להגיע בשתי גרסאות: האחת עם ערכת השבבים Exynos 5 Octa SoC שמפתחת החברה בעצמה והשנייה עם פלטפורמת Snapdragon 805 של קוואלקום האמריקנית. בשתיהן, יהיה גודלו של המסך 5.7 אינץ’ ברזולוציית Quad HD ומצלמה ראשית עם חיישן 16 מגה-פיקסל ומייצב תמונה אופטי.

השוואת מפרטים