אינסטגרם משיקה את Hyperlapse: אפליקציית וידאו בהילוך מהיר

| יום שלישי, 26 באוגוסט 2014, 19:25 | אפליקציות אפל

חברת אינסטגרם, הנמצאת בבעלותה המלאה של הרשת החברתית פייסבוק, השיקה הערב (ג') אפליקציה חדשה נוספת, Hyperlapse שמה, שמטרתה לאפשר למשתמשים לצלם בקלות וידאו שיסוכם כקטע קצר על-ידי שימוש בפונקציית ה-Time Lapse. האפליקציה כבר זמינה להורדה בחינם, אולם בשלב זה רק עבור משתמשי מערכת ההפעלה iOS.

האפליקציה עצמה פשוטה למדי לשימוש, כאשר כבר במסך הראשון תבחינו באפשרות לתחילת צילום וידאו. כדי לספק ערך מוסף למשתמשים, הטמיעה החברה באפליקציה החדשה את אפשרות ייצוב התמונה שהוצגה בשנה שעברה באפליקציית אינסטגרם. פונקציה זו חשובה למדי כאשר מדובר בהצגת סרטונים בהילוך מהיר, שכן כל תזוזה קלה תיראה קופצנית במיוחד כאשר יוצג הוידאו במהירות גבוהה דרך פונקציית ה-Time Lapse.

בזמן הצילום, ניתן יהיה להבחין בשני שעונים קטנים בתחתית המסך, האחד מציג את הזמן שעבר מאז התחלתם לצלם את הוידאו ואילו השני מציג את הזמן של הוידאו לאחר החלת פונקציית ה-Time Lapse במהירות של פי 6 מהמהירות הרגילה. בתום צילום הוידאו ניתן יהיה לבחור באיזו מהירות להציג את הסרט, כאשר האפשרויות נעות בין הצגתו בזמן אמיתי ועד לפי 12 מהמהירות הרגילה. עם סיום הצילום ניתן לשלוח את התמונה לפייסבוק, אינסטגרם ובעתיד, כפי הנראה, גם למקורות אחרים.

[vimeo]http://vimeo.com/104409950[/vimeo]

את פונקציית ה-Time Lapse הציגה גם חברת אפל לראשונה עם מערכת ההפעלה iOS 8 בגרסת המפתחים, אולם עושה רושם כי בפיתוח האפליקציה לא נעשה שימוש בפונקציה המובנית במערכת, לפחות לא כרגע, כאשר האפליקציה מוגדרת כתואמת למערכת ההפעלה iOS 7 ומעלה.

להורדת האפליקציה – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות