שמועות: HTC בנתה עבור פייסבוק שני סמארטפונים עם מערכת אנדרואיד מותאמת

כולנו זוכרים את השמועות הגועשות על מערכת ההפעלה הניידת שמפתחת לכאורה פייסבוק, מערכת אשר אמורה לאפשר למשתמשים לחוות את הרשת החברתית בסלולר ובכל מקום, וללחזק את שליטתה על חיינו גם בסלולר, המערכת אשר מיתיימרת להחליף את שתי המערכות הגדולות כיום – iOS ואנדרואיד – ולהמשיך את ההצלחה של האתר הגדול בעולם.

למרות הכחשתו המפורשת של מארק צוקרברג את השמועות, אתמול דיווח היומון העסקי הבריטי City A.M כי חברת HTC עובדת על שני מכשירים לצורך פרוייקט ה-Facebook Phone. על פי הדיווח, המערכת תהיה למעשה גירסא "מורחבת" של אנדרואיד, ותאפשר לנו גישה אל כל חלקיה של הרשת החברתית, ביניהם נמנים כתיבה וקריאת הודעות, שליחת בקשות חברות, צ'טים ויישומים. על המכשירים יותבע הלוגו של פיסבוק, ולאחד המכשירים תהיה מקלדת QWERTY פיזית, בעוד השני יהיה מכשיר מגע.

השמועות מבוססות על מקורות אשר טוענים כי שני עובדים בכירים בפיסבוק, ג 'ו יואיט ומת'יו פפאקיפוס, עובדים על הפלטפורמה, ועל התבטאויות אנשי פייסבוק לפיהן ההתמקדות העיקרית של החברה השנה תהיה מכשירים ניידים (Mobile).

כנראה ש-HTC מקנאה בסמסונג, אשר חטפה לה את התואר "יצרנית מכשיר הדגל של גוגל" עם הנקסוס S, ורוצה להחזיר מלחמה עם הפיסבוק פון.

חשוב לציין שאלו לא סתם שמועות. היומון הבריטי כבר צדק בעבר כאשר דיווח לראשונה על מכשיר ה-Nexus S, ובחודש הבא תיערך תערוכת הסלולר הגדולה, MWC בברצלונה, שאין זמן מתאים יותר ממנה להכרזה על מערכת סלולרית. אנחנו בכל מקרה נדווח על הנעשה

(תמונת המחשה: Engadget)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות