הוכרז: טאבלט Windows 8 בגודל 7 אינץ’ מבית טושיבה במחיר $120 בלבד

חברת טושיבה (יחד עם מיקרוסופט) עולה להתקפה ומכריזה על טאבלט Windows 8 בתמחור אגרסיבי במיוחד, במטרה להתחרות בטאבלטי האנדרואיד הזולים. הטאבלט נקרא Toshiba Encore Mini וכולל מסך בגודל 7 אינץ’ ותג מחיר של $120, תמורתו תקבלו את מערכת ההפעלה ווינדוס 8.1 בגרסתה המלאה, משמע – ניתן יהיה להריץ כל תוכנה עבור ווינדוס, בתנאי שתעמוד בדרישות החומרה.

מפרטו של Encore Mini בסיסי למדי וכולל מסך 7 אינץ’ ברזולוציה 1024X600, מעבד מרובע-ליבה מדגם Atom Z3735G של אינטל, זיכרון פנימי 1GB RAM, נפח אחסון מובנה 16GB, מצלמה אחורית 2 מגה-פיקסלים, מצלמה קדמית 0.3 מגה-פיקסל וחריץ הרחבה MicroSD התומך בתוספת של עד 128GB. משקלו של הטאבלט 354 גרם, כך שמדובר באחד די קליל.

מיקרוסופט וטושיבה מספקות לרוכשים גם כמה בונוסים, כמו נפח אחסון של 1TB (טרה-בייט) בשירות הענן One Drive ומנוי ל-Office 365 למשך שנה. לטענת טושיבה, החברה שיתפה פעולה עם מיקרוסופט למען התאמת מערכת ההפעלה לרזולוציית המסך, כך שלחיצה על האייקונים תהיה נוחה יותר.

למרות המפרט היחסית פשוט של טאבלט Encore Mini, הוא עדיין יכול להיות אטרקטיבי מאוד למי שמעוניין לעבוד בדרכים. גישה למגוון התוכנות המותאמות למערכת ההפעלה ווינדוס 8 הוא יתרון עצום לעומת טאבלטי האנדרואיד הזולים בשוק, שגם ככה לוקים במחסור קשה של אפליקציות מותאמות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים