משקפי Google Glass בגרסת Explorer Edition זמינות עתה לכולם בחנות ה-Play Store האמריקאית

מקור: Google Play Store

בעוד תשומת הלב של רובנו הוקדשה להכרזות האחרונות של מוטורולה, סמסונג, סוני, מיקרוסוט ולזו העתידית של אפל הערב, ענקית שירותי הרשת גוגל הוסיפה את אפשרות רכישת משקפי המציאות הרבודה, Glass, לחנות המקוונת שלה, כך שכעת כל אדם שיחפוץ בהן יוכל לרכוש אותן בפשטות דרך חנות ה-Play Store האמריקאית ללא צורך בהרשמה מיוחדת.

חשוב לציין שלא מדובר במוצר המוגמר, אלא באותה גרסת ניסיון, או כפי שמכנה אותו החברה – Explorer Edition, שזמינה הייתה למפתחים עד כה, כאשר החומרה שטמונה במכשיר עשוייה להשתנות. כבעבר, המוצר נמכר תחת תג מחיר גבוה של כ-1500 דולרים ומוצע לצד שאר המוצרים המשלימים של המשקפיים, כמו עדשות ששווין 150 דולרים, מסגרות ששווין 225 דולרים והאוזנייה ששוויה 85 דולרים בלבד.

Google-Glass-Play-store-price
מקור: Google Play Store

כפי שכבר הבנתם, המחירים הם בהחלט לא “לכל כיס” ולא מוצג סבסוד כפי שנוהגת גוגל לספק עבור מוצרי הנקסוס המוצעים בחנות המקוונת של החברה. חשוב לזכור שלא מדובר בגרסה הסופית אשר מיועדת לקהל הרחב. במידה ובכוונתכם לרכוש את המכשיר על אף תג המחיר הגבוה, ודאו שיש ברשותכם מכשיר אנדרואיד בגרסאת 4.0 ומעלה או מכשיר אייפון עם היישום הייעודי MyGlass וכמובן כתובת בארה”ב אליה ניתן לשלוח את המכשיר.

 לפניכם מפרט המשקפיים כפי שמופיע בחנות המקוונת של החברה:

Google-Glass-Play-store-specs
מקור: Google Play Store

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים