אפל מאשרת אפליקציה במחיר של $999.99 לצילום וידאו 4K עם iPhone 5S

| יום רביעי, 17 בספטמבר 2014, 11:38 | אפליקציות אפל, סלולר, צילום

תמיד רציתם לצלם וידאו ברזולוציית 4K עם ה-iPhone 5S שלכם? עכשיו אפל מאפשרת זאת, אבל לא באופן ישיר. החברה אישרה את פרסומה של אפליקציית Vizzywig 4K בחנות האפליקציות App Store, זו תאפשר לכם לצלם וידאו באיכות 4K, אך לשם כך יהיה עליכם להפרד מ-$999.99 על מנת לקבל יכולת שאפל החליטה לא לשלב בעצמה.

999$ appVizzywig 4K מעניינת במיוחד לא רק בגלל המחיר, אלא גם בגלל הטכניקה בה היא עושה שימוש. האפליקציה, אשר נתמכת בדגם ה-iPhone 5S בעל נפחי האחסון 32GB או 64GB, מצלמת תמונות ברזולוציית 4K בקצב של 24 תמונות בשנייה, אלו מתחברות יחדיו לוידאו 4K בקצב של 24 פריימים לשנייה. האודיו מוקלט בנפרד ומסתנכרן עם הוידאו לאחר הצילום. האפליקציה תאפשר עריכה של כל פריים ידנית, הוספת כתוביות, אפקטים ומעברים שונים. בנוסף, האפליקציה תאפשר לפרסם את היצירות ישירות ל-YouTube.

מלבד המחיר הגבוה, ישנו אילוץ נוסף: תהיו חייבים להישאר עם מערכת ההפעלה iOS 7. מפתחי האפליקציה מסבירים את הבעיה בהגבלה מסוימת של אפל על צילום רציף של תמונות (Burst Mode) ומקווים שגרסאות עתידיות של iOS 8 יתקנו זאת. למפתחים ישנו אינטרס גדול שזה יקרה, שכן iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus המריצים את iOS 8 ישירות מהקופסה, לא תומכים בצילום וידאו 4K. אנחנו בינתיים נמשיך לתהות מדוע אפל מותירה אותנו עם ברירה יחידה במחיר של $999.99 או 3,499.90 שקלים.

להורדת אפליקציית Vizzywig 4K עבור iOS 7

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות