פלאפון משיקה תכנית ללא הגבלה לשיחות, הודעות וגלישה (מוגבלת) בחו”ל ב-99 שקלים לחודש

ספקית הסלולר פלאפון היא הראשונה לספק הצעה מתחרה לזו עליה הכריזה גולן טלקום לפני כשבוע. החברה תשיק החל ממחר (ה’) תכנית ללא הגבלה בשיחות, הודעות SMS וגלישה במחיר 99 שקלים לחודש, בה נכלל גם שימוש חופשי בחו”ל במגוון רחב במיוחד של מדינות, זה כולל את ארה”ב, צרפת, גרמניה, בריטניה, תאילנד, יוון, רוסיה, אוסטרליה, יפן, דרום אמריקה, הונג-קונג ועוד.

החבילה שמציעה פלאפון כוללת שיחות, הודעות SMS וגלישה בנפח בלתי מוגבל עם האטה במהירות הגלישה לאחר שימוש ב-6GB. בחו”ל, לעומת זאת, מגבילה החברה את הגלישה ל-100MB ליום ומאפשרת שימוש בגלישה כחלק מהתכנית המוצעת עד 15 יום בשנה בלבד. בהודעה ששלחה פלאפון צויין כי הגלישה בחו”ל תתבצע באמצעות אפליקציית “פלאפון גלובל”, זו ודאי תספק לחברה ולמשתמשים מעקב אחר שימוש במכשיר בעת גלישה באינטרנט בחו”ל.

התכנית החדשה בעלות של 99 שקלים לחודש תוצע ללקוחותיה הקיימים והחדשים של החברה כאחד, כאשר דמי מעבר לא ידרשו מלקוחות החברה החדשים במידה ויבקשו לעבור לתכנית החדשה. המשנה למנכ”ל פלאפון, אסף עופר, ציין כי החברה צפויה להשיק בימים אלה שירותי גלישה בדור הרביעי ללקוחותיה גם בחו”ל, והזכיר את המדינות הבאות: ארה”ב, בריטניה, רוסיה, שוויץ, יפן, אוסטרליה, הונג-קונג, כאשר בהמשך תתרחב ההצעה למדינות נוספות בעולם.

השוואת מפרטים