אפליקציית remini הישראלית תאפשר לשתף את תמונת הילדים בצורה קלה ובטוחה

בתקופה האחרונה אנו עדים להתעוררות של השיח הציבורי אודות הדלפת מידע אישי ותמונות של ידוענים. לצד התמונות החושפניות, ישנם לא מעט הורים שמצלמים את ילדיהם וחוששים שהתמונות הללו יודלפו ויגיעו לידיים הלא נכונות. בכדי לפתור את הבעיה הזו פותחה אפליקציה ישראלית בשם remini המשמשת כפלטפורמה פרטית ומאובטחת לשיתוף תמונות הילדים.

remini יוצאת מנקודת ההנחה כי המשתמש הממוצע יעדיף שלא לשתף את התמונות של ילדיו ברשתות החברתיות הגדולות, אלא בחוגים מצומצמים הרבה יותר. remini מאפשרת לכל הורה ליצור פרופיל מיוחד עבור כל ילד ולאפשר את הגישה אליו רק לקבוצה מוגדרת מראש של אנשים. באופן זה, ההורים יכולים לשלוט בצורה מקיפה על רשימת האנשים שנחשפים לתמונות ילדיהם.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X2rAnHZEt6I[/youtube]

בכל פרופיל שנפתח ניתן לשתף תמונות, קטעי וידאו ואף טקסטים שנאמרו על ידי הילד במרוצת השנים. כמו כן, ניתן לציין אירועים משמעותיים בחיי הילד ולהגיב על כל פוסט שעולה בעמוד הפרופיל, ממש כמו ברשתות החברתיות המוכרות.

אספקט מעניין וייחודי של remini הוא היכולת להכניס לתמונה את האדם שנמצא לא מעט זמן עם הילד – הגננת, למשל. remini מאפשרת לגננת לפתוח עמוד מיוחד לגן הילדים, דרכו תוכל לשתף את ההורים בתמונות וקטעי וידאו. את המידע המופיע בעמוד הקבוצתי ניתן יהיה לשתף גם בפרופיל המיוחד של הילד בכדי שכל המשפחה תוכל לצפות בתמונות.

חברת remini הוקמה לפני כשתיים על ידי דורון עודד ורז וסרשטיין ששירתו יחד במגוון תפקידים טכנולוגיים במשרד הביטחון ובאגף הטכנולוגיה והלוגיסיטקה בצה"ל. השניים פיתחו את האפליקציה כפתרון לבעיה שמפריעה להורים רבים: "במקום שהמידע על הילד שלנו יהיה מפוזר במספר פלטפורמות כגון פייסבוק, וואטסאפ וג’ימייל, נוכל לעשות זאת מעתה במקום אחד. כל מי שהילד הוא חלק מחייו – הורים, אחים ואפילו גני ילדים – יעדכנו עליו מידע ובכך יעבו את סיפור הילדות שלו".

להורדת האפליקציה למכשירי האנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה למכשירי ה-iOS – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות