הכירו את Radmo – מעמד לרכב בפיתוח ישראלי שמתאים לכל מכשיר

| יום רביעי, 1 באוקטובר 2014, 21:29 | מקומי, סטארטאפים

מכשיר הסמארטפון נמצא בידינו כמעט בכל חלקי היום, אך כידוע, ישנו מקום אחד בו רצוי וכדאי להזיז את הפלא הטכנולוגי הצידה – ברכב. ישנם לא מעט פתרונות חלופיים המאפשרים שימוש בסמארטפון תוך כדי נהיגה, אלו דורשים הצמדת רכיבים לשמשת הרכב, מה שמביא לעיתים לחסימת שדה הראיה. פרויקט מימון המונים ישראלי, Radmo שמו, מעניק פתרון יצרתי לבעיה נפוצה זו.

Radmo הוא בעצם מעמד מיוחד שחלקו האחד נועד לקיבוע בתוך כונן הדיסקים של מערכת הבידור ברכב וחלקו השני משמש לאחיזת סמארטפונים בשלל גדלים וצורות. הדגם הקלאסי של Radmo מאפשר שימוש במכשיר סמארטפון בגודל סטנדרטי, ואילו Radmo Mini מאפשר הנחה של מכשירי GPS ייעודיים או טאבלטים בעלי מסך גדול במיוחד.

לצד שני הדגמים הללו, ישנה אפשרות לרכוש גם את Radmo Twin, מעמד המאפשר אחיזה של שני מכשירים במקביל. לעומת זאת, אם ברצונכם לאחוז גם מכשיר סמארטפון וגם GPS או טאבלט, Radmo Dual הוא המוצר המתאים.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9KD_CmseXfs[/youtube]

Radmo ביקשה לגייס בתחילת הקמפיין כ-10 אלף דולרים, ונכון לעכשיו גייסה כ-67 אלף דולרים – כמעט פי 7 מיעד הגיוס המקורי. עלותו של הדגם הפשוט ביותר של Radmo עומדת על 20 דולרים (כ-73 שקלים), בעוד צפי הגעת המוצר למזמינים הראשונים עומד על חודש נובמבר הקרוב.

מוצר כחול לבן

את חברת Radmo הקימו אור וטל רזניק בעקבות הצלחתו של מעמד אחר אותו פיתחו לפני שנה וחצי – "סטנדי". בשיחה עם גאדג'טי ציין אור רזניק כי "בעקבות הצלחת המוצר והפידבקים המצויינים שקיבלנו מלקוחותינו, החלטנו לתכנן דגם משופר שיפתור את הבעיות של ״סטנדי״ ויוצע במחיר אטרקטיבי יותר".

את הדגם החדש אהבו לא רק הלקוחות הקיימים של "סטנדי", לדבריו של אור, צרכנים רבים ברחבי העולם התלהבו גם הם מהרעיון שעומד מאחורי Radmo. "בימים האחרונים הקמפיין שלנו הפך לויראלי מאוד. ב-11 ימים גייסנו יותר מ-575% מסכום היעד שלנו מ-60 מדינות ברחבי העולם".

אור הדגיש כי על אף הגיוס המוצלח והרצון להגיע לחשיפה בינלאומית, שני האחים מתכוונים לייצר את שלל סדרת המוצרים של Radmo במפעל ישראלי ובכך לתרום למשק הישראלי וליצור מקומות עבודה נוספים.

לתמיכה בקמפיין – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות