סמסונג מתכוננת להשקת Galaxy Note 4 בישראל בשבועיים הקרובים ומשיקה את Galaxy Alpha

סמסונג מתכוננת להשקת מכשיר ה-Galaxy Note 4 בישראל בשבועיים הקרובים, כאשר יום שישי, ה-17 באוקטובר ייתכן כתאריך תחילת מכירתו בארץ. המידע מגיע ממפה שפירסמה החברה בעמוד הפייסבוק הבינלאומי שלה לפני מספר ימים, אותה כבר הספיקה להסיר מהעמוד, בה ניתן לראות על ציר זמן את זמני ההשקה של מכשיר הפאבלט החדש של החברה.

על Samsung Galaxy Note 4 הכריזה החברה הדרום קוריאנית זמן קצר לפני פתיחתה של תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית IFA 2014 שנערכה בברלין, גרמניה בחודש שעבר. מכשיר הפאבלט מתפאר במסגרת מתכת ומפרט מרשים למדי הכולל מסך 5.7 אינץ’ ברזולוציית Quad HD (או 2K), מעבד בעל שמונה ליבות המבוסס על ערכת השבבים Exynos 5433 של סמסונג, זיכרון 3GB RAM, נפח אחסון 32GB עם אפשרות הרחבה, מצלמת 16 מגה-פיקסל וסוללת 3220mAh.

בסמסונג ישראל סירבו לאשר את תאריך ה-17 באוקטובר כתאריך בו תשיק החברה את המכשיר בישראל, וייתכן כי הסרת המפה מעמוד הפייסבוק של סמסונג העולמית מהווה רמז לכך כי חלו מספר שינויים בתאריכי ההשקה של המכשיר במדינות שונות שהוצגו בה. עם זאת, אנו מעריכים כי סמסונג תחל לשלוח הזמנות לעיתונות לקראת אירוע השקה למכשירי ה-Galaxy Note 4 וה-Galaxy Alpha בישראל כבר במהלך השבוע הבא.

Galaxy Alpha

בינתיים, פונה החברה להשיק בישראל את מכשיר ה-Samsung Galaxy Alpha וזה כבר זמין בחנויות החל מהבוקר ובמחיר של 3,499 שקלים עבור גרסה התומכת ב-LTE.

מכשיר ה-Galaxy Alpha הינו התשובה של סמסונג למכשירי האייפון החדשים בעלי המסכים הגדולים. על ה-Alpha הכריזה סמסונג עוד בחודש אוגוסט והוא כולל מפרט המציג מסך 4.7 אינץ’ ברזולוציית HD 720p, מעבד בעל שמונה ליבות מסדרת Exynos 5 Octa של סמסונג, זיכרון 2GB RAM, נפח אחסון 32GB, מצלמת 12 מגה-פיקסל וסוללת 1860mAh.

השקתם הקרבה של מכשירי האייפון 6 והאייפון 6 פלוס בישראל, הצפויה להתרחש לקראת סוף חודש אוקטובר, ודאי הייתה זו שהובילה את סמסונג להשיק את מכשיר ה-Galaxy Alpha הבוקר, כאשר את מכשיר הפאבלט שלה ודאי תשיק גם כן לפני הגעתם של מכשיריה של אפל לארץ, דבר המחזק את כוונון השקת המכשיר לאמצע החודש. סמסונג כבר פעלה להקדמת השקתו של פאבלט ה-Note 4 בשוק הביתי בדרום קוריאה, כך שאיננו רואים סיבה כי ההשקה בישראל תידחה ותשאיר פתח לאפל להקדים את סמסונג בישראל.

השוואת מפרטים