נוקיה תקיים אירוע בברצלונה יומיים לפני תערוכת MWC; מה תחשוף שם?

| יום שני, 31 בינואר 2011, 12:41 | סלולר

נוקיה, יצרנית הסלולר הגדולה בעולם, עושה מאמצים אדירים להוכיח לנו שהיא הפנימה את השינויים בשוק ותימצא מעתה במרכז הזירה במלוא עצמתה. במסגרת המאמצים האלה תקיים נוקיה בחודש הקרוב שני אירועים גדולים. על הראשון, שייערך בלונדון בעוד כשבוע וחצי ומיועד כנראה למשקיעים, סיפרנו לכם ביום שישי האחרון, ובמהלך סוף השבוע הסתבר כי בעוד שבועיים, יומיים בלבד לפני תערוכת MWC בברצלונה, תערוך החברה בעיר אירוע נוסף.

פרטיים מדוייקים אין בידינו, אך גולש ערני בפורום האתר Mobile Review שם לב כי בפורום הפיתוח של MeeGo דווח על באג המעיד כי חיישן המצלמה במכשיר המשמש לבדיקות מערכת ההפעלה החדשה יהיה ככל הנראה חיישן של OmniVision ברזולוציית 14.6 מגה-פיקסל השתמש בטכנולוגיה חדשה להשוואת הביצועים מול חיישנים גדולים כמו אלה של נוקיה N8 והאיפון 4.

כמו כן, חיפוש נוסף בפורטל מיגו העלה שהמכשיר מכיל מעבד Medfield של אינטל, עם ליבת גרפיקה מבוססת PowerVR ויכולות עיבוד וקידוד וידאו ב-Full HD.

בין כל השמועות ששמענו עד עתה, השמועה שכולנו מחכים להתגשמותה יותר מכל היא הכרזת מכשיר הדגל נוקיה N9, שכולנו כבר ראינו – או חשבנו שראינו. המכשיר, שאמור להיות הסמארטפון הראשון עם מערכת ההפעלה MeeGo, אמור לצאת במהלך המחצית הראשונה של השנה, ונוקיה ואוהדיה תולים בו את תקוותם האחרונה להתאוששות.

(מקור וצילום: My Nokia Blog)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות