מתוך המדריך למשתמש המודלף על Motorola Droid Turbo

Motorola Droid Turbo יגיע עם מצלמת 21 מגה-פיקסל וסוללת 3,900mAh

מדריך למשתמש של סמארטפון ה-Droid Turbo מבית מוטורולה הודלף לרשת עוד לפני שהמכשיר הוכרז, זה מאשר שאכן מדובר יהיה באחד המכשירים המעניינים שצפויים להיות מושקים בתקופה הקרובה. Motorola Droid Turbo יסמן את חזרתה של מוטורולה לסדרת "דרואיד" (Droid) הותיקה של רשת ורייזון (Verizon) שהפכה את אנדרואיד כל-כך פופולרית בשוק האמריקאי.

לפי המסמך שהודלף, Droid Turbo יהיה סמארטפון עצמתי בעל מסך 5.2 אינץ' עם "רזולוציה גבוהה במיוחד" (ככל הנראה QHD), מצלמה בעלת חיישן 21 מגה-פיקסל ו"סוללה בקיבולת גבוהה". לפי מידע ממקורות אחרים הסוללה אכן תהיה בעלת קיבולת גבוהה במיוחד – 3900mAh, ותתמוך בטעינה מהירה כך שלא יהיה צורך להמתין זמן רב עד שתתמלא במלואה. למוטורולה מסורת של מכשירים בעלי סוללה בקיבולת יוצאת דופן: האחרון היה Droid Maxx עם סוללת 3,500mAh.

גבו של Motorola Droid Turbo, צילום: טוויטר

גבו של Motorola Droid Turbo, צילום: טוויטר

לפי השמועות, שאר מפרטו של Motorola Droid Turbo יכלול את ערכת השבבים Snapdragon 805 עם מעבד מרובע-ליבה 2.7Ghz וזיכרון פנימי 3GB RAM. מדובר באחד המכשירים העצמתיים בשוק, אולם עיצובו נראה מעט מיושן. זמן לא רב לאחר שדלף לרשת המדריך למשתמש, הופיעה בחשבון הטוויטר הרשמי של סדרת Droid תמונה של גב המכשיר, בה ניתן לזהות את טקסטורת הקבלר שראינו במכשירי החברה בעבר. בינתיים התמונה הוסרה, אבל אנחנו יכולים להתרשם שהמכשיר יהיה בעל פרופיל דק למרות הסוללה הגדולה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות