דיווח: HTC תחזיק מעמד גם ללא רכישה מצד TCL בעזרת $1.7 מיליארד הנמצאים בקופתה

| יום ראשון, 12 באוקטובר 2014, 13:36 | כלכלי

בין השקת מכשירים חדשים בדמות סמארטפון הסלפי האולטימטיבי Desire EYE ומצלמה קשיחה ועד לדחיית מועד השקת מוצרי המחשוב הלביש, הועלתה סברה כי חברת TCL הסינית בוחנת את רכישתה של HTC הטיוואנית. הדברים הועלו לאחר התבטאויותיו של מנכ"ל ומייסד TCL, לי דונגשנג, בחשבונו ברשת החברתית Weibo, מהם השתמע כי החברה בוחנת שיתוף פעולה ואף רכישה אפשרית של HTC.

בראיון שערך מנהל הכספים של HTC, צ'יאלין צ'אנג, עבור אתר רויטרס, חשף כי החברה לא נדרשת לגיוס כספים וכי ברשותה כ-1.7 מיליארד דולר במזומן, סכום המספק את פעילותה השוטפת של החברה לשנת 2015 ואף מעבר לה. צ'אנג אף הוסיף כי לחברה אין כל רצון להירכש ושהוא חושב ש-HTC מסוגלת לספק ערך גדול למשקיעיה גם באופן עצמאי.

האתר הסיני ithome מוסיף על הדברים גם מצידה של TCL ומצטט בכתבה תגובה שקיבל מהחברה עצמה, לפיה TCL לא נמצאת בשיתוף פעולה מכל סוג עם HTC בשלב זה. החברה אף הוסיפה שדברי ההערכה שהביע מנכ"לה כלפי HTC פורשו לא נכון כאפשרות לניהול שיחות לקראת רכישה אפשרית של החברה הטיוואנית.

הדברים מגיעים בדיוק בזמן בו מתחילה להראות HTC התאוששות מסויימת, כאשר בדוחות מקדימים שפירסמה החברה הוצגה רווחיות זה רבעון שני ברצף. לצד השיפור בתוצאות הכספיות, השיקה החברה שני מכשירי סמארטפון חדשים ואת מצלמת ה-HTC Re, כאשר מוצרים נוספים, בהם טבאלט הנקסוס 9 שנוצר כחלק משיתוף פעולה עם גוגל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות