חברת OnePlus תציג שיתוף פעולה עם JBL על מוצר חדש

| יום ראשון, 12 באוקטובר 2014, 11:31 | חומרה

יצרנית הסמארטפונים הסינית OnePlus הצליחה להעיר את השוק לנוכחותה בזכות מכשיר הדגל עליו הכריזה בחודש אפריל, אולם החברה לא עצרה שם ובנתה לעצמה סל מוצרים נוסף עם אביזרים שיולוו את הסמארטפון. בפרסומת חדשה שהעלתה OnePlus לאתר החברה הסיני מוצג טיזר מלווה במוסיקה עם שעון עצר הסופר לאחור לקראת יום שני (מחר, 13 באוקטובר) בשעה 10:00 ומעיד על שיתוף פעולה חדש עם יצרנית הרמקולים JBL.

בעוד בחברה הצהירו כי עבודת הפיתוח לדגם ההמשך, OnePlus 2, כבר בעיצומה, הרי שבחשיפה שתערוך החברה מחר אין לצפות למידע אודות המכשיר הבא שלה, זה צפוי להגיע רק ברבעון השני או השלישי של 2015. שיתוף הפעולה עם JBL כנראה מעיד על אביזר נוסף בדמות רמקול נייד שיצטרף לסל המוצרים הקיים של החברה.

בחודש שעבר השיקה OnePlus אוזניות In-Ear הכוללות שלט מובנה ועיצוב יוקרתי, אלו כבר נמכרות בחנות החברה בעבור 15 דולרים. יש לצפות כי התמחור הזול המלווה את החברה במוצריה עד כה יגיע גם למוצרים עתידיים, הרמקול הנייד ביניהם.

OnePlus-Silver-Bullet-EarPhones

שיתופי פעולה עם חברות מוצרי אודיו מובילות אינו חדש עבור יצרניות סמארטפונים. חברת HTC חברה בעבר ליצרנית האוזניות Beats Electronics ושילבה את הטכנולוגיה שלה במגוון מכשירים ששיווקה. שיתוף הפעולה של OnePlus עם JBL אינו מעיד על מכשירי הסמארטפון מהדור הבא של החברה, אולם לא נופתע אם נגלה כי דגם ה-OnePlus 2 יציג גם הוא את הטכנולוגיה של JBL, שהרי OnePlus נעזרה בשירותיה בדור הראשון של המכשיר וכמוה גם HTC שילבה את טכנולוגיית החברה ברמקולים של מכשיר ה-Butterfly 2 המשווק במזרח.

אם תגשו לאתר החברה כעת תוכלו להאזין למוסיקה המלווה את האתר ולאפקט הרמקול הקופץ המופיע בתמונה מעלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות