סמסונג שולחת הזמנות לאירוע השקת פאבלט ה-Galaxy Note 4 בישראל

לפני זמן קצר החלה סמסונג ישראל לשלוח הזמנות לעיתונאים לקראת אירוע שייערך ביום שני, ה-27 באוקטובר. בעוד ההזמנה אינה מציינת פרטים אודות מהותו של האירוע, נוכל להסיק מהרמזים שהיא מספקת כי מדובר באירוע ההשקה למכשיר הפאבלט של החברה, Galaxy Note 4, בישראל.

בהזמנה מצויין המשפט: “Ready or NOTE here I come” זאת לצד תמונה של עט הסטיילוס המוכר של סמסונג ממכשירי סדרת ה-Galaxy Note. פרטים אלו לא משאירים הרבה מקום לספק כי אכן מדובר באירוע השקת הפאבלט בישראל.

Galaxy-note4-penעל-פי מידע שפורסם על-ידי סמסונג בעמוד הפייסבוק שלה לפני כשבועיים נרמז כי ה-Galaxy Note 4 יושק בישראל כבר ב-17 באוקטובר, אולם בשל תקופת החגים הארוכה ייתכן ובחרה החברה לדחות מעט את השקתו של המכשיר. ההודעה מגיעה כשבועיים לאחר שהחלה החברה למכור בישראל את המכשיר הראשון בסדרת הפרמיום המשלבת מסגרת מתכתית, הוא ה-Galaxy Alpha.

מפרטו של Samsung Galaxy Note 4 כולל מסך Super AMOLED בגודל 5.7 אינץ’ וברזולוציית Quad HD המעניק לו תצוגה בעלת צפיפות של 515 פיקסלים לאינץ’ בודד. דגם המכשיר שיימכר בישראל יכלול את ערכת השבבים Qualcomm Snapdragon 805 עם מעבד מרובע ליבות בתדר 2.7Ghz והמאיץ הגרפי Adreno 420, זיכרון 3GB RAM, נפח אחסון 32GB עם אפשרות הרחבה, מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מייצב אופטי ויכולות צילום ב-4k, מצלמת סלפי 3.7 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.9 המאפשרת צילום בזווית 120 מעלות וסוללת 3220mAh.

לפניכם הצצה ראשונה בוידאו למכשיר:

השוואת מפרטים