תמונה מקורית: Leo Reynolds, עיבוד: גאדג'טי

דלפה לרשת תמונת היח”צ של Nexus 6

| יום שלישי, 14 באוקטובר 2014, 17:51 | סלולר

מגיע לעזרה: המדליף הנודע אוון בלאס (evleaks@) שתלה את נעליו בתחילת חודש אוגוסט האחרון, חוזר לביקור קצר ומפרסם בעמוד הטוויטר שלו את תמונת היח”צ של סמארטפון הנקסוס 6 אותו צפויה גוגל לחשוף ממש בקרוב, יש הטוענים שאפילו מחר (רביעי). עד כה, אוון בלאס הוא המקור האמין ביותר שמפרסם מידע אודות סמארטפון הדגל החדש של גוגל.

כפי שסיפרו לנו השמועות, כמו גם ההדמיות הממוחשבות שהתבססו עליהן, מדובר במוצר בעל עיצוב די זהה לזה של Moto X החדש אותו חשפה חברת מוטורולה בתחילת החודש שעבר. לאחר בחינה מעמיקה יותר של תמונת היח”צ ניתן גם לומר בזהירות שהשטחים המתים מעל ומתחת למסך צומצמו ככל שניתן – מה שהתאפשר אולי הודות לגודל המסך, שעל פי השמועות צפוי לעמוד על 5.9 אינץ’.

התמונה המודלפת מאשרת שגם המכשיר הזה יתהדר במסגרת מתכתית, בעוד גבו יהיה עשוי להערכתנו מפלסטיק, וללא אפשרות בחירה בין חומרים שונים. בנוסף, מציגה התמונה את מסך הבית של מערכת ההפעלה Android L, כשבשורת המשימות מופיעה השעה 5:00 – וזהו אישור כמעט רשמי לכך ששחרור L ימותג תחת הספרה 5.

ההכרזה הרשמית על סמארטפון הנקסוס 6 עשויה להתבצע ממש בקרוב, אז גם תחשוף גוגל את טאבלט הנקסוס 9 ותשיק את הגרסה הסופית של מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 5.

Nexus-6-evleaks-big

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות