עכשיו זה רשמי: מיקרוסופט מחליפה את שם המותג "נוקיה"

| יום רביעי, 22 באוקטובר 2014, 09:33 | סלולר

לאחר חודשים רבים בהם נמסרו רק דיווחים על כך, מתחילה ענקית התוכנה מיקרוסופט להוציא משימוש את שם המותג Nokia. תחילה זה התבטא בציוץ טוויטר שסיפר על כך שאתר המובייל של נוקיה הוחלף באתר ייעודי למובייל של מיקרוסופט, בו ניתן יהיה למצוא את כל המידע הדרוש על משפחת מכשירי Lumia, גם על אלו שפיתחה נוקיה הפינית עוד בטרם נרכשה על ידי מיקרוסופט.

שינוי המיתוג שמחילה מיקרוסופט יופיע קודם ברשתות החברתיות: עמודיה הרשמיים של נוקיה בפייסבוק, טוויטר וכדומה, ישנו את שמם מ-"Nokia France", למשל, ל-"Microsoft Lumia". בחירתה של צרפת כדוגמה איננה מקרית – זוהי הנציגות הראשונה שצפויה לשנות את שמה. על פי מידע שמסרו עובדי מיקרוסופט לאתר הטכנולוגיה The Verge, מדינות נוספות יבצעו צעד דומה בימים הקרובים.

חשוב לזכור כי חברת נוקיה עדיין קיימת וממשיכה לפעול בפינלנד, ארץ מוצאה, במסגרת קווי פעילות אחרים דוגמת הקמת תשתיות תקשורת ומיפוי רשתות סלולר. כך למשל, לוקחת חטיבת פתרונות התקשורת של החברה חלק פעיל בהקמת רשת הדור הרביעי של ספקית הסלולר הישראלית סלקום.

חברת מיקרוסופט, תחת ניהולו של המנכ"ל הטרי סאטיה נאדלה, מנסה בכל כוחה להמשיך ולהתחדש במטרה לתפוס נתח שוק גדול יותר בעולם המובייל, הן כיצרנית תוכנה והן כיצרנית חומרה. בתחום התוכנה התחיל השינוי כשהוכרזה מערכת ההפעלה Windows 10 המותאמת לכל פלטפורמה, ובכך למעשה מעלימה החברה את המונח Windows Phone.

האם שינויי מיתוג הם שיביאו למיקרוסופט את ההצלחה שהיא מנסה להשיג כבר שנים? רק הזמן יגיד.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות