אפל הבטיחה, אפל קיימה: iPad Air 2 מהיר ב-68% מהדור הקודם, וב-55% מ-iPhone 6

| יום חמישי, 23 באוקטובר 2014, 15:24 | טאבלטים

בשבוע שעבר הכריזה אפל באופן רשמי על הדור החדש לטאבלט ה-iPad המוכר והאהוב, וכעת, אחרי שהגיע לידיהם של הלקוחות, נחשפים פרטים חדשים אודות השיפורים והשינויים במפרט הטכני. באירוע ההכרזה ציינה אפל כי המכשיר ירוץ על גבי מעבד ה-A8X, אך לא הזכירה את כמות הליבות, את מהירותו או את כמות הזיכרון הפנימי.

על פי מבחן הביצועים שנערך למכשיר, התגלה כי לראשונה מזה שנתיים, הגדילה אפל את זיכרון ה-RAM בטאבלט מתוצרתה – כעת ניתן למצוא ב-iPad Air 2 לא פחות מ-2GB של זיכרון פנימי. לא מדובר אמנם בכמות זיכרון גבוהה במיוחד או בדבר שלא בוצע קודם לכן במוצרים של חברות מתחרות, אך אין ספק שזהו צעד משמעותי עבור אפל.

iPad Air 2 Performance

עם השקת מכשירי האייפון החדשים החליטה החברה מקופרטינו שלא לשנות את נפח הזיכרון הפנימי, כך שעדיין ניתן למצוא בהם רכיב 1GB RAM. כמו כן, על פי מבחן הביצועים, מעבד ה-A8X הנמצא במכשיר מכיל 3 ליבות, לעומת 2 ליבות הנמצאות ב-iPhone 6 וב-iPhone 6 Plus.

כלל השינויים הללו מאפשרים לאפל לעמוד בהבטחתה, ואכן נראה כי שאייפד אייר 2 מהיר בכ-55% ממכשירי האייפון 6 ו-6 פלוס, ובהשוואה לטאבלט הדגל של החברה מהשנה שעברה, האייפד החדש מהיר בלא פחות מ-68%.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות