אפליקציית Clean – לסדר את אלבומי התמונות בסגנון טינדר

עם התקדמות הטכנולוגיה ושיפור חיישני המלצמות בסמארטפונים, יותר ויותר אנשים החלו לצלם את מרבית התמונות שברשותם עם המכשיר הנייד שעליהם והחלו לזנוח את המצלמות הרגילות. כתוצאה מכך, הסמארטפון שלנו כולל מספר רב של תמונות – יותר ממה שאנחנו באמת רוצים, מה שמוביל ללא מעט אי סדר באלבום התמונות. אפליקציה ישראלית בשם Clean תנסה לעזור למשתמשים לפתור את הבעיה הזאת באמצעות ממשק משתמש פשוט ומוכר מקטגוריה אחרת לגמרי.

Clean פועלת בצורה המזכירה מאוד את אפליקציית ההיכרות Tinder  – החלקה אחת של האצבע כלפי מעלה כדי לשמור, החלקה של האצבע כלפי מטה כדי למחוק. בעת הכניסה לאפליקציה יוצגו כל התמונות שבאלבום הנוכחי של המשתמש והוא יוכל בהינף אצבע להחליט אילו תמונות לשמור ואילו למחוק. מנגנון זה מאפשר מעבר וניקוי מהיר של אלבומי התמונות במכשיר ויכול לסייע רבות עבור אלה שיש להם כמה גרסאות שונות של אותה התמונה ומעוניינים להשאיר רק את הטובה ביותר.

במידה ונמחקה בטעות תמונה שהמשתמש מעוניין לשמור, Clean מאפשרת לבטל את הפעולה האחרונה ולהחזיר את התמונה שנמחקה לאלבום התמונות. הייחודיות של האפליקציה היא האפשרות לבטל מספר מחיקות, כך שאם לבסוף המשתמש כן מעוניין לשמור סט של תמונות הוא תמיד יוכל להתחרט בשלב מאוחר יותר.

כמו כל אפליקציית תמונות, Clean מאפשרת למשתמש גם לשתף את התמונות שהוא בחר לשמור ובכך להעביר הלאה רק את התמונות שהוא אכן מעוניין בהן. האפליקציה זמניה כעת רק למערכת ההפעלה iOS מגרסה 8.0 ומעלה ועל פי המפתחים של Clean אפליקציית אנדרואיד כבר נמצאת בפיתוח וצפויה להתשחרר בעתיד.

להורדת האפליצקיה ל-iOS – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות