מקור תמונה: LG Display

LG מתכננת סמארטפונים ניתנים לכיפוף ב-2015 ומסכי טלויזיה נגללים ב-2017

פאבלט ה-LG G Flex היה בין המכשירים הראשונים שהציגו טכנולוגיה של מסכים הניתנים לכיפוף, אך בעוד את ה-G Flex ניתן היה לכופף קלות, הרי שכאן הסתיים הקסם. חטיבת המסכים של החברה חשפה בסוף השבוע מסמך הסבר אודות מסכי P-OLED, בהם השתמשה החברה בייצור מסכי ה-G Flex והשעון העגול הראשון של החברה – LG G Watch R, ובתוך כך הציגה את מפת הדרכים שלה למוצרים עתידיים שיוצגו כברה החל מהשנה הבאה.

מסכי P-OLED הם בחירה שונה מעט עבור יצרנית מכשירים ניידים ומחשוב לביש. שלא כמו מסכי LCD או OLED אחרים, כאן מדובר במסך עשוי פלסטיק. לטענתה של LG מדובר בבחירה שנעשתה לאחר בחינה עמוקה של הטכנולוגיה. מסכי ה-P-OLED של LG מציעים עמידות בטמפרטורות גבוהות וגמישות המקנה לו עמידות גבוהה יותר מזכוכית. ב-LG Display אף מציינים כי המבנה הפשוט של מסכי P-OLED הוא זה המאפשר להם להיות דקים וקלים יותר – תכונה מתבקשת במוצרים כמו שעונים חכמים.

LCD-vs-Glass-OLED-vs-Plastic-OLED_old

מסכי טלויזיה מתקפלים וטאבלטים קעורים

עבודת השכנוע לא צפויה להיות פשוטה עבור החברה. צרכנים ברחבי העולם הורגלו לחשוב כי השימוש בפלסטיק מהווה חיסרון והחומר נחשב נחות בצד המסך בהשוואה לזכוכית. בעוד ינסו בחברה למצוא דרכים להציג את מסכי הפלסטיק באור חדש, תמונה אחת המציגה את מפת הדרכים של החברה מעידה על תכניותיה לעתיד.

כפי שניתן לראות, מצפות לנו מספר שנים מעניינות כאשר כבר בשנה הבאה מתכננת LG מכשירי סמארטפון הניתנים לכיפוף מעבר לכיפוף הקל של ה-G Flex ומסכים קעורים בשעונים חכמים וטאבלטים. בהמשך, בשנת 2017, מתכננת החברה להציג מוצרים המשתמשים במסכים מתקפלים ונגללים ואף טלויזיות נגללות, שיהיו פריט מעניין במיוחד אם יכנסו לתיק או לכיס.

LG-Display-Future-products

המצגת של LG Display מגיעה מספר חודשים לאחר שחשפה יצרנית מסכים המתחרה סמסונג תכניות משלה לעתיד המסכים. בפרסום בבלוג החברה מחודש יולי, סיפקה סמסונג רמזים למסכים ברזולוציות גבוהות במיוחד, אלו כבר קיבלו ייעוד לאחרונה למכשירי הדגל הבאים של החברה. בנוסף, דיברה סמסונג במעורפל וללא חשיפת תאריכי יעד גם על מסכים קעורים ושקופים. ב-LG, אגב, כבר חשפו מסכים שקופים משלהם ביולי האחרון.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות