הודלף: רכיב המגע של מסך ה-Xperia Z4 מבית סוני

| יום שני, 17 בנובמבר 2014, 09:24 | סלולר

חברת סוני הכריזה על מסיבת עיתונאים שתערוך בתערוכת CES 2015 ב-5 בינואר ומיד החלו ההשערות לגבי חשיפת סמארטפון הדגל הבא של החברה. תמונות חדשות מציגות את רכיב המגע של מסך ה-Sony Xperia Z4 לכאורה, מה שמעלה משמעותית את מפלס הציפייה לקראת האירוע. סמארטפון הדגל הנוכחי של סוני, Xperia Z3, זכה לתשבוחות רבות, אמנם לצידן גם ביקורת רבה על ההשקה הדו-שנתית של החברה שלפחות כרגע, נראה כי תמשך לסיבוב נוסף.

לפי השמועות עד כה, מפרטו של ה-Sony Xperia Z4 יהיה עצמתי ביותר, כאשר השינוי המשמעותי הבולט יהיה בגזרת המסך שיגדל ל-5.5 אינץ' ויגיע עם רזולוציה של 2,560X1,440. ערכת השבבים תהיה Snapdragon 810 החדשה מבית קוואלקום בעלת מעבד 64-ביט, שינצל טוב מאוד את הזיכרון הפנימי בנפח 4GB RAM איתו הוא עשוי להגיע.

התמונות שהודלפו, לכאורה, מציגות את רכיב המגע של ה-Xperia Z4 העתידי לצד זה של ה-Xperia Z3, שהוכרז בחודש ספטמבר. ניתן לשים לב לשינויים קטנים כמו החלפת מיקום בין המצלמה הקדמית וחיישן התאורה, כמו גם חיתוכים בקצה העליון והתחתון שאולי מרמזים לרמקולים קדמיים. לנו נראה כי התמונות דווקא לא מתיישבות עם השמועות, המסכים נראים באותו הגודל ולא נופתע אם סוני תבחר להמשיך עם 5.2 אינץ' ולא לקפוץ ל-5.5 אינץ'.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות