מקור: Quinn Dombrowski

אפליקציה ישראלית חדשה תבדוק עד כמה אתם מכירים (ערי) בירות

עם התקדמותה של הטכנולוגיה ויכולות התחבורה החדשות הופך העולם כולו לכפר גלובי אחד קטן. משחק טריוויה ישראלי חדש בשם "בירות" יבחן עד כמה המשתמש מכיר את ערי הבירה השונות בגלובוס ולצד זאת, גם את ארץ מקורן של הבירות המפורסמות בעולם.

למשחק שני מצבים עיקריים: המצב הראשון, בו המשתמש יענה על שאלות אמריקאיות בעלות 4 תשובות אפשריות בנושא ערי בירה בעולם. בכל תור, שאורכו רק 10 שניות, תוצג בפני המשתמש מדינה בעולם עבורה צריך יהיה לבחור את העיר הבירה המתאימה. המצב השני יבחן בירות אחרות לגמרי – הבירות אותן שותים. גם במצב זה תופיע בפני המשתמש שם של מדינה עם ארבע תשובות אופציונליות, אך הפעם יהיו עליו לנחש איזו בירה מתוך 4 האפשרויות מיוצרת באותה מדינה המופיעה בשאלה.

בכל מצב משחק, יהיה על השחקן להשיב במהירות על השאלות, כאשר על-פי זריזות המענה יחושבו הנקודות – ככל שהשחקן יענה מהר יותר, כך הוא יקבל כמות גדולה יותר של נקודות. במידה והמשתמש משיב לא נכונה או מנגד איננו מצליח לענות בזמן על השאלה, תחשב השאלה כפסולה. לשחקן ישנן רק 3 פסילות, כך שאם הוא טועה בשלוש שאלות המשחק יסתיים וניקודו יהיה סך כל הנקודות שצבר עד כה.

המשחק כולל גם מצב מרובה משתתפים בו ניתן לשחק מול חבר אחר ולהתחרות אחד בשני מי שולט טוב יותר הן בערי הבירה ברחבי תבל והן בארץ ייצורן של הבירות הטובות המוגשות בכל הברים והמסעדות בעולם. אם הצלחתם להתרשם מהמשחק הממכר והמשכיל תשמחו לדעת כי הנקודה המעניינת היא שהמשחק פותח על ידי מפתח צעיר בן 15 בלבד בשם רז גינו, שזהו המשחק הראשון שהוא העלה לחנות האפליקציות.

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות