מקור תמונה: צילום מסך מאתר רמי לוי תקשורת

רמי לוי תקשורת משיקה סדרת תכניות מוזלות חדשות החל מ-19.90 ש”ח לחודש

| יום שלישי, 25 בנובמבר 2014, 13:30 | מפעילות סלולר, מקומי

זמן יחסית ארוך עבר מאז שמענו לאחרונה על מבצעי הנחות מיוחדים בתחום התקשורת הסלולרית. ברמי לוי תקשורת מבקשים היום (ג’) להזכיר לנו שהמהפיכה בשוק הסלולר, שהחלה לפני כשנתיים עם כניסתן של שתי מפעילות חדשות ומספר מפעילות וירטואליות, עדיין בתוקף, ומשיקה כעת מספר תכניות מוזלות חדשות במחיר קבוע למשך שנה שלמה.

החבילות שמציעה ספקית הסלולר הוירטואלית, רמי לוי תקשורת, מחולקות לשלוש, אלו נבדלות ביניהם בנפח חבילת הגלישה. החבילה הזולה ביותר, מוצעת במחיר של 19.90 שקלים לחודש, מחיר קבוע למשך שנה, עם נפח גלישה של עד 1GB. החבילה הבאה בתור תספק למשתמשים נפח גלישה של עד 3GB בעלות חודשית קבועה של 39.90 שקלים למשך שנה, כאשר האחרונה בין החבילות תספק נפח גלישה של עד 5GB בעלות חודשית קבועה של 49.90 שקלים.

לצד שלושה החבילות החדשות, כולן מוצעות, כמובן, עם שיחות והודעות ללא הגבלה, מציעה החברה גם סלולר ללא הגבלה עבור הציבור החרדי דרך תכנית כשרה, לדבריה, זאת בעלות חודשית של 19.90 שקלים. בתום שנה לאחר הצטרפות לכל אחת מהחבילות המוצעות כעת במחיר קבוע, יעודכן המחיר באופן אוטומטי ל-89.90 שקלים (אז כדאי לרשום מתי הצטרפתם במידה ותבחרו להצטרף לאחת מהתכניות).

ברמי לוי תקשורת הודיעו לאחרונה על השקתה המצומצמת של רשת הדור הרביעי בטכנולוגיית LTE, ובכך הצטרפה החברה לרשתות הסלולר האחרות המציעות כיום קישוריות דור רביעי באופן מצומצם עד שייחתם מכרז התדרים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות