אפליקציית Rinbw הישראלית תאפשר למשתמש להכניס חיים לרשימת אנשי הקשר

לפני מספר חודשים הרשת געשה סביב סיפור שנשמע כמעט בדיוני – יזם ישראלי בשם איתי אדם הצליח לגייס 2 מליון דולר עבור חברה ללא כל רעיון. הגיוס כולו התבסס על סמך הבטחה כי יצליח להרכיב צוות מנצח שידע לקחת רעיון טוב ולהפוך אותו למוצר מעולה. כעת, לאחר מספר חודשים של עבודה הציגה חברת Beta Popcorn שבבעלותו את האפליקציה הראשונה עליה היא שקדה בתקופה האחרונה – Rinbw. האפליקציה החדשה עתידה להכניס עניין, צבע וחיים לרשימות אנשי הקשר המשמימות של כל משתמש.

rinbowRinbw עובדת בצורה פשוטה מאוד ומזכירה את אפליקציית אנשי הקשר הרגילה והמוכרת, אך מאפשרת לכל משתמש להגדיר סרטון קצר של חמש שניות בסה"כ שיקושר למספר שלו. בכל פעם שחבר כלשהו יכנס לאפליקציה, בהינתן שגם אצל הצד השני היא מותקנת כמובן, וייחפש מספר כלשהו הוא יוכל לראות את הסרטון שאותו חבר העלה. בדרך זאת רשימת אנשי הקשר יכולה להפוך מרשימה מונוטונית ומשעממת למעין דרך חדשה לשתף ולחלוק חוויות שקורות בכל רגע בין משתמשי האפליקציה.

בכל העלאת סרטון, הסרטונים הקודמים נמחקים ושאר המשתמשים מקבלים הודעה על כך שאיש קשר חדש שלהם העלה סרטון חדש. ברגע שהמשתמש השני נכנס לאפליקציה הוא יוכל לראות את הסרטון ואם אהב אותו יוכל להעניק למשתמש השני פרי – המקביל של הלייק אצל Rinbw. כמובן שבאותו המסך ניתן גם לעשות את מה ש-Rinbw מיועדת עבורו ולשלוח הודעת SMS או להתקשר לאותו איש קשר.

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות