בתמונה: LG Tab Book

דיווח: LG תשיק טאבלט מקצועי משולב מקלדת עם מעבד אינטל ודיסק SSD

שגעון הטאבלטים המקצועיים והמחשבים ההיברידים תפס תאוצה לאחרונה, כאשר רבות מהחברות המובילות את תחום המובייל והמחשוב החליטו להשיק גרסאות משלהן למוצרים המשולבים החדשים. קטגוריה חדשה-ישנה שפרצה קדימה עם השקתו של ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט. כעת, נראה כי גם LG Electronics הדרום קוריאנית מבקשת להצטרף לחגיגה, כאשר על-פי דיווח חדש, עתידה החברה להשיק טאבלט מקצועי משולב מקלדת.

הדיווח לא חושף פרטים רבים, ,אולם מציין כי החברה השתמשה במעבדי הדור הרביעי של אינטל, דיסק קשיח מסוג SSD ואולי גם משטח נגיעה שיוטמע במקלדת אליה יתחבר הטאבלט כדי לשמש כלפטופ לכל דבר. נתון שעדיין לא ברור מהדיווח הינה מערכת ההפעלה שתשולב בטאבלט.

Juno_Cho_President_and_CEO_of_LG_MC_Company

בתמונה: ג'ונו צ'ו, מנכ"ל ונשיא LG

LG כבר הכריזה מוקדם יותר השנה על טאבלט היברידי מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד, ה-Tab Book, גם הוא כלל מעבד Intel Core i5 ומפרט עצמתי למדי. על כן, ייתכן והדיווח החדש מתייחס לגרסת Windows של אותו טאבלט ולא משהו חדש לחלוטין. ה-LG Tab Book הגיע עם מסך 11.6 אינץ' וכלל נפח אחסון של 128GB עם זיכרון פנימי 4GB RAM, כך שבהחלט יש למה לצפות אם תחליט החברה להשיק טאבלט דומה מבוסס מערכת ההפעלה ווינדוס.

הדיווח אודות הטאבלט המקצועי מגיע לצד הודעה מצידה של LG Electronics אודות שינויים בצמרת ההנהלה. נשיא ומנכ"ל החברה האם, LG Corporation, ג'ונו צ'ו (Juno Cho), יקבל את מושכות הניהול כמנכ"ל החדש של חטיבת המובייל של החברה, כאשר המנכ"ל הנוכחי, ג'ונג סוק פארק, יקודם לתפקיד ייעוץ בכיר בחברה. צ'ו ככל הנראה לא יתבקש לעבור חפיפה לתפקידו החדש, זאת מאחר וניהל במשך שנים רבות (בין 2000-2007) את פעילות המובייל של החברה בארה"ב.

ייתכן והחולשה שחוותה סמסונג לאחרונה הובילה את LG Electronics לדחוף קדימה את צד החדשנות והשיווק, כדי לנצל את ההזדמנות ולפרוץ (שוב) קדימה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות