מקור ב-Viewsonic: אנדרואיד 2.4 היא למעשה 2.3 עם תמיכה ביישומי Honeycomb

| יום שלישי, 8 בפברואר 2011, 17:22 | מערכות הפעלה, סלולר

על העדכון הבא למערכת ההפעלה אנדרואיד לא שמענו הרבה – וגם לא ציפינו לשמוע הרבה. אחרי הכל, 2.3 הוכרזה לא מזמן, ורק מכשיר אחד איתה כבר שוחרר (Nexus S). אך הבוקר מסתבר שמדובר בעדכון שכנראה מונע מחברות רבות להוציא את מכשירי ה-Gingerbread שלהן לשוק.

אתר Pocket-Lint מדווח כי מקור בחברת Viewsonic מסר כי סמארטפון ה-ViewPad 4 של החברה, שהוכרז לא מכבר וצפוי היה להגיע לשוק ביוני עם אנדרואיד 2.2, יושק למעשה באפריל ויהיה אחד המכשירים הראשונים עם אנדרואיד 2.4. אך הפרט המשמעותי ביותר שמסר המקור הוא כי אנדרואיד 2.4 לא תהיה גרסא חדשה של המערכת ולא תישא שם חדש (Ice-Cream הוא השם הבא ברשימה), אלא תהיה זהה מבחינת המשתמשים ל-2.3, כאשר ההבדל יהיה תמיכתה באפליקציות שנוצרו עבור מעבדים כפולי-ליבה במכשירים עם ליבה יחידה.

לפי המקור, אנדרואיד 2.3, או בכינויה Gingerbread, אינה תומכת בהרצת יישומים שנוצרו עבור מעבדים כפולי ליבה, ולכן אינה מקבילה למערכת ה-Honeycomb המותאמת לטאבלטים. כדי לסגור את הפער הקדימה גוגל את הגרסא הסלולרית הבאה של המערכת והסתפקה בלהוסיף לה תמיכה כזו. לכן, גרסא 2.4 עדיין תיקרא Gingerbread, וצפויה בעצם להגיע מיידית לכל מכשירי ה-2.3 שהוכרזו לאחרונה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות