גוגל החלה בהפצת Android 5.0 Lollipop עבור טאבלט ה-LG G Pad 8.3 GPE

עדכון 5.0 Lollipop של מערכת ההפעלה אנדרואיד ממשיך לצבור תאוצה. לאחר ששיחררה ענקית שירותי הרשת גוגל את העדכון למכשירי הנקסוס מתוצרתה, מתחילה עתה החברה להפיצו עבור משפחת מכשירי ה-Google Play Edition, כאשר הבא בתור הוא מכשיר הטאבלט LG G Pad 8.3, שהוכרז לפני שנה בדצמבר 2013.

החברה טרם שחררה הודעה רשמית על דבר העדכון, אולם במהלך הימים האחרונים מדווחים משתמשים ברחבי העולם כי קיבלו את העדכון המצופה למכשיר דרך האוויר (OTA). בדומה לעדכונים קודמים, גם את עדכון 5.0 Lollipop החברה משחררת בהדרגה, כך שניתן להניח שיתבצע במהלך השבועות הקרובים.

החברה, כאמור, טרם סיפקה מועדים מדוייקים לעדכון יתר מכשירי ה-Google Play Edition, אולם ניתן להניח שמכשירים נוספים יקבלו את העדכון בהמשך הדרך. נזכיר, פרוייקט Google Play Edition (גרסאות הגוגל פליי) כולל כמה ממכשירי הדגל המובילים בשוק שנמכרים בחנות המקוונת של גוגל ללא התחייבות ומריצים את ממשק המשתמש הנקי של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

כצפוי, גוגל אינה היחידה שעומלת על עדכון מכשיריה ובחודש הקרוב אנו צפויים לראות גידול משמעותי באלו המשתמשים בגרסה החדשה. כך לדוגמא: LG ומוטורולה הקדימו לשחרר את העדכון האחרון של מערכת ההפעלה למכשירי הדגל שלהן ויצרניות נוספות, ביניהן סמסונג ו-HTC, הבטיחו שיעשו כן עד סוף השנה הנוכחית, כלומר עד סוף החודש הבא.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות