עיניים גדולות: פיצה האט מציגה תפריט העוקב אחר העיניים שלנו

| יום שני, 1 בדצמבר 2014, 15:56 | אפליקציות

חברת פיצה האט מאמצת את טכנולוגיית הסטארט-אפ השבדי Tobii, המתמקצעת בניתוח מידע בעזרת חיישנים המשולבים במערכות מחשב שתפקידם הוא לעקוב אחר תזוזות העיניים שלנו, ותנסה לשלב לתוך האפליקציה שלה תפריט חדש שידע בדיוק באיזו פיצה חושק המשתמש בתת-מודע.

אפליקציית פיצה האט תציג 20 מהתוספות העיקריות של החברה בפני המשתמש ובתוך 2.5 שניות תדע אילו מהן הכי אהב, זאת דרך ניתוח הזמן בו השתהו עיניו על תוספות מסוימות שיוצגו בפניו. בסוף התהליך, תציג האפליקציה בפני המשתמש את שילוב התוספות שלדעתה הוא הכי אהב, זאת מתוך 4896 אפשרויות שונות.

חברת פיצה האט הצהירה כי היא עובדת בשיתוף פעולה עם Tobii מזה כחצי שנה ושהמוצר הגיע לרמת דיוק של 98% בבדיקות שביצעה. בחברה מוסיפים את הטענה כי למשתמש לא יהיה מקום לדאגה, ובמידה ואינו אוהב את השילוב שנבחר, ניתן יהיה להתחיל את הבחירה מחדש עם תפריט התת-מודע הדיגיטלי.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HRFn32N7KFY[/youtube]

קת'רין אוסטין, ראש מחלקת השיווק בפיצה האט, מספרת לדיילי טלגרף כי הרעיון עלה כשביקשו בחברה לחדש את הצורה הסולידית והמסורתית בה התפריט מוצג ואת אופן הבחירה של הפיצה דרכו. לטענתה, אין בעיה לפתור ללקוחות את הדילמה של איזו תוספות לקחת, כאשר בתת-מודע שלו הוא כבר בחר. נכון לזמן זה לא פורסם תאריך יציאה של המוצר, אך ישנה אפשרות שהוא ישתלב בזמן הקרוב בסניפים נבחרים של החברה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות