סרטים שטרם שוחררו מגיעים לאתרי שיתוף קבצים בעקבות מתקפה על סוני

בשבוע שעבר הצהירה קבוצת האקרים העונה לשם The Guardians of Peace כי פרצה לרשת הפרטית של Sony Pictures Entertainment האמריקאית. אחת מהחברות בתאגיד הענק היפני סוני, האחראית על הפקת והפצת סרטים וסדרות מהמוכרים והגדולים ביותר כמו ספיידרמן, גברים בשחור ורבים (רבים!) אחרים.

עם התגלה דבר הפריצה ביום שני שעבר, הגיעו לרשת דיווחים אודות השלל שאספו ההאקרים. זה כלל מסמכי זיהוי (דרכונים) של אנשי צוות ושחקנים, בהם קמרון דיאז, ג'ונה היל ואנג'לינה ג'ולי, זאת לצד מסמכים חסויים הכוללים פרטים אודות תקציבים המיועדים עבור הפקות שביצעה החברה ואפילו כמה סרטים שהורדו באופן פיראטי על-ידי עובדי החברה.

ביום שישי האחרון נחשף מידע נוסף שנגנב ממשרדיה של חברת ההפקות של סוני בארה"ב, הכולל כמה סרטים שטרם שוחררו לאקרנים וצפויים להגיע רק בשנה הבאה, כגון: Still Alice, בכיכובם של ג'וליאן מור, אלק בולדווין וקריסטן סטיוארט, זה צפוי להגיע להפצה רחבה באקרנים רק בינואר, Mr. Turner, בכיכובם של טימות'י ספול (אתם ודאי מכירים אותו מהארי פוטר), Annie, בכיכובם של ג'יימי פוקס (ג'נגו!) וקמרון דיאז ו-Fury, בכיכובו של בראד פיט.

הסרטים שהופיעו באתרי שיתוף הקבצים

הסרטים שהופיעו באתרי שיתוף הקבצים

הסרטים הופצו דרך אתרי שיתוף קבצים וזמינים להורדה בגרסאות Screener שהגיעו היישר מסוני, ממש כפי שהבטיחו בקבוצת ה-Guardians of Peace. בעוד חלק מהסרטים, כמו למשל במקרה של Fury, כבר שוחררו לאקרנים (ואפילו הגיעו לישראל), הפצתם דרך אתרי שיתוף הקבצים טרם החלה סוני להפיצם דרך מדיות DVD או BluRay, מהווה מכה קשה עבור החברה.

דיווחים מסוף השבוע מציגים זווית מעניינת לפרשה, ולפיהם בודקת סוני את האפשרות כי הפריצה בוצעה על ידי גורמים בממשל הסיני שפעלו בהוראת צפון קוריאה, זאת כמחאה נגד הסרט "ראיון סוף" (The Invterview) בכיכובם של ג'יימס פרנקו וסת' רוגן. בסרט המדובר, משחקים פרנקו ורוגן מגישי חדשות שזכו לראיון אקסקלוסיבי עם מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג-און, אותו הם מתבקשים לחסל מטעם ה-CIA.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Mj3uHftd5FQ[/youtube]
מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות