דיווח: מוטורולה תשתמש בגופו של Nexus 6 למכשיר הדגל הבא שלה

| יום חמישי, 4 בדצמבר 2014, 14:32 | סלולר

גם לאחר רכישתה על ידי הענקית הסינית לנובו, חברת מוטורולה מסרבת לנוח: על פי דיווח אנונימי שקיבל אתר הטכנולוגיה PhoneArena, נראה שמהנדסי החברה עובדים בימים אלה על סמארטפון חדש בדמותו של מכשיר ה-Nexus 6. ההשקה מתוכננת לחציון הראשון של השנה הבאה, ובהתאם לכך – הוא צפוי להגיע עם חומרה חזקה ומתקדמת יותר.

המקור לפרטים, עובד מוטורולה או אדם אחר הנמצא עימה בקשרים עסקיים, סיפר כי המוצר החדש יעשה שימוש בגופו של הנקסוס 6 שהושק יחד עם גוגל באמצע חודש אוקטובר. משמע, הוא יגיע עם מסגרת מתכתית ומסך בגודל 5.9 אינץ'. מתחת למכסה המנוע, באופן די צפוי, ניתן יהיה למצוא חומרה תואמת לתקופה – מעבד Snapdragon 810 מתומן ליבות מבית יצרנית השבבים האמריקנית Qualcomm וזיכרון עבודה בנפח 4GB.

בשלב זה עוד מוקדם לדעת האם מדובר במוצר שישתייך לסדרת Motorola DROID המיועדת ללקוחותיה של ספקית הסלולר האמריקנית Verizon, או שלחילופין הוא יושק כמכשיר דגל המיועד לכלל. לא מעט פעמים דובר על כך שלנובו תנסה לנצל את מוטורולה לשם חיזוק עסקי המובייל שלה בארה"ב, כך שמאד הגיוני להניח שהראשונים לקטוף את הפירות הטריים של מוטורולה יהיו דווקא הלקוחות האמריקאים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות