מכשיר הפאבלט Galaxy A7 עשוי להיות הדק ביותר של סמסונג עד כה

סדרת מכשירי שוק הביניים החדשה של סמסונג, Galaxy A, זכתה להופיע בכותרות לא מעט פעמים במהלך החודשים האחרונים, כאשר סמסונג עצמה כבר חשפה באופן רשמי שניים משלושת המכשירים בסדרה. בעוד בסמסונג מחכים להכריז על המכשיר הנוסף, נחשף מפרטו דרך אתר נציבות התקשורת והסלולר הסיני, TENAA. נראה שה-Galaxy A7 יהיה המכשיר הדק ביותר של היצרנית הקוריאנית עם מפרט טכני שיציב אותו בקטגוריית השוק הבינוני-גבוה.

המכשיר מופיע תחת שם הדגם SM-A7009, וכאופייני לאתר, העמוד מתאר את מרבית מרכיביו הטכניים. כפי שרמזו השמועות, ה-Galaxy A7 ייצויד במסך בגודל 5.5 אינץ' התומך ברזולוציית תצוגה של 1080p, ערכת השבבים שתפעיל את המכשיר תהיה Snapdragon 615 מבית קוואלקום עם שבב מתומן ליבות בארכיטקטורת 64 ביט והמאיץ הגרפי Adreno 420. לצידה יפעל זכרון RAM בנפח 2GB, בעוד נפח זכרון האחסון המובנה יעמוד על 16GB. עוד צויין כי המכשיר יתמוך בקישוריות דור רביעי LTE ויגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסת 4.4.4 KitKat.

מן התמונות המצורפות ניתן לראות כי עיצובו החיצוני של המכשיר ממשיך את מגמת הפרימיום של הסדרה. נראה שצידיו מהודרים באותה מסגרת מתכתית שראינו במכשירי ה-Galaxy A5 ו-A3, אך כאן היא צפויה להיות דקה מתמיד, שכן עוביו של המכשיר עומד על 6.3 מ"מ בלבד. שאר מידותיו כוללות גובה של 150.9 מ"מ, רוחב של 75.9 מ"מ ומשקל צנוע למדי של 133 גרם. המצלמה בגב המכשיר כוללת חיישן בעל רזולוציית 13MP, כאשר המצלמה הקדמית תומכת ברזולוצייה של 5MP. כמו כן, ניתן לראות כי מגירות ה-SIM וה-MicroSD ממוקמות בצידו, מה שככל הנראה מצביע על כך שהסוללה, אשר נפחה לא צויין, לא תהיה נשלפת.

כעת, כשהמכשיר עבר את אישור התקנים בסין, לא נותר זמן רב עד אשר תכריז עליו החברה באופן רשמי. במידה ותתמחר אותו במחיר נגיש, יהיה ה-Galaxy A7 חלופה טובה למדי עבור מי שמחפש פאבלט מתוצרת סמסונג, אך לא מעוניין בסדרת ה-Note היוקרתית.

השוואת מפרטים