אפליקציית "יופי" מציעה שירותים קוסמטיים במודל "לא נהנית לא שילמת"

| יום שני, 15 בדצמבר 2014, 21:02 | אפליקציות אנדרואיד

אפליקציה ישראלית חדשה בשם "יופי" מציעה למשתמשיה להזמין שירותים קוסמטיים וטיפולים שונים בצורה קלה ופשוטה. "יופי" מבטלת את הצורך של המשתמש לחפש בצורה מייגעת את בעל המקצוע שמתאים לשעות שלו, אבל הייחודיות האמיתי שלה היא במודל "לא נהנית לא שילמת". "יופי" מאפשרת למשתמש לקבוע באיזה שעות נוח לו לקבל את השירות והיא מצידה כבר תדאג למצוא לו את בעל המקצוע שזמין באותה העת.

באפליקציית "יופי" ניתן למצוא מספר רחב של שירותים כדוגמת: איפור, מניקור, פדיקור ועיסוי שכל אחד מהם כולל עוד מספר תתי קטגוריות. בעת ההזמנה יש לבחור את הטיפול הרצוי ולאחר מכן למלא בצורה קלה ונוחה את הפרטים המתאימים באופן אישי לכל משתמש. כך למשל תוכלו לבחור איזה סוג עיסוי תהיו מעוניינים לקבל, את משך העיסוי, מין המעסה ולקינוח את הזמן הנוח ביותר לכם.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VVszIyZ6i8w[/youtube]

לאחר סיום מילוי העדפות, תשלח ההצעה שלכם למספר בעלי מקצוע ולאחר זמן קצר תקבלו הודעה על כך שנמצא בעל מקצוע שמתאים לדרישות שלכם. חשוב להדגיש, כי קבלת הצעה מפי נותן שירות איננה מחייבת את קבלת השירות וברגע שהתקבלה התאמה המשתמש יכול לבחור אם לממשה או לא. אם נותן השירות מצא חן בעניכם תוכלו לקבוע את התור על פי הנתונים שהוזנו בעת שליחת הבקשה.

אפליקציית "יופי" מתאגה בכך שהיא פועלת רק עם בעלי מקצוע מומחים בעלי ניסיון רב ובכך מבטיחה את טיב השירות. יתרה מכך, "יופי" פועלת במודל "לא נהנית לא שילמת" ואם מסיבה כלשהי המשתמש לא נהנה מהשירות שקיבל הוא לא יחויב לשלם עבור השירות שהוא קיבל. אם המשתמש אכן נהנה מהשירות שקיבל הוא יוכל לשלם בצורה מאובטחת מתוך האפליקציה עצמה ללא צורך בתשלום פיזי.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות