המשחק הישראלי Sparta נכנס לרשימת המשחקים הטובים ביותר של פייסבוק

גאווה ישראלית: פייסבוק הודיעה על כך שמשחק האסטרטגיה Sparta: War of Empires הישראלי נכנס לרשימה האקלוסיבית של תשעת המשחקים החדשים הטובים ביותר לשנת 2014. נזכיר כי פייסבוק היא אחת מהפלטפורמות הגדולות ברשת למשחקי אונליין ומליוני שחקנים מרחבי העולם לוקחים חלק במשחקים יעודיים שפותחו לפלטפורמה. המשחק  Sparta: War of Empires פותח על ידי חברת Plarium הישראלית, זכה לשבחים מפיה של הרשת החברתית הגדולה בעולם שהדגישה כי מדובר על המשך למשחקים מעולים אחרים בסדרה.

המשחק Sparta: War of Empires הושק בחודש מרץ של שנת 2014. ועל פי מידע שמסרה לנו חברת Plarium, הצליח להגיע למעל 12 מליון משתמשים רשומים בתקופה קצרה זו. במשחק עצמו מגלם השחקן  את המנהיג של הספרטנים, המלך לאונידיס, ועליו להתמודד עם מספר רב של אויבים המאיימים על הממלכה שלו. המשחק מאופיין בשילוב של קרבות בין השחקנים ולצד זאת גם מהלכים דיפלומטים שיעזרו למשתתפים להשיג את מבוקשם. כמו כן, Sparta: War of Empires מתהדר בגרפיקה מתקדמת המעניקה מימד ראליסטי לדמויות ופסקול איכותי שמעשיר את חווית המשחק.

Plarium נוסדה בשנת 2009 ומאז הצליחה להציג צמיחה מרשימה בקצב הגידול שלה. כיום ישנם קרוב ל-130 מליון שחקנים פעילים המשחקים במשחקיה של החברה. משדרי החברה ממוקמים בהרצליה והיא מעסיקה כ-700 עובדים בארבעת משרדיה ברחבי העולם. מלבד משחקים אלו מפתחת החברה עוד מספר משחקים מצליחים לרשת החברתית: “Total Domination” ,“Pirates: Tides of Fortune” ,“Stormfall: Age of War” ,“Soldiers Inc.

למשחק Sparta: War of Empires – לחצו כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים