טריילר חדש למשחק EVOLVE: הכירו את Wraith

| יום חמישי, 18 בדצמבר 2014, 19:23 | משחקים

חברת Turtle Rock, מפתחת המשחק Evolve הצפוי לצאת בשנה הבאה, חשפה היום (ה') טריילר המציג דמות מפלצת חדשה ומעניינת. הדמות, אשר זכתה לשם Wraith (רוח רפאים), מתאפיינת בחשאיות ומהירות לצד מתקפות קטלניות לטווח קרוב.

Evolve, לאלו מכם שטרם שמעו עליו, הינו משחק הצפוי לצאת במהלך 2015 ומעורר עניין רב בעולם הגיימינג בזכות הקונספט החדשני שלו. המשחק מציב קבוצה של ארבעה שחקנים אנושיים הממלאים ארבעה תפקידים בנאליים למדי בעולם משחקי היריות – Assault, ,Trapper Medic ו-Support, אל מול מפלצת גדולה וחזקה במיוחד הנשלטת על ידי שחקן יריב.

בעוד שדמויות האנוש במשחק זכו למגוון רחב למדי, מבין המפלצות נחשפו עד כה רק שתיים – Goliath ו-Krakan – שתיהן, כפי שניתן לנחש על פי שמן, מאופיינות בגודל עצום ומתקפות חזקות, אך לא בחופשיות תנועה גדולה.

ה-Wraith, לעומת זאת, מציג קונספט הפוך. הוא נע במהירות לאורך ולרוחב המפה, לעתים בלתי נראה, ו"קוטף" את בני האנוש מהקרקע. התקפות קסומות כמו של שתי המפלצות האחרות לא ראינו פה; במקום זה מציגה Wraith שלל תכסיסים מלוכלכים, כגון שליחת כפיל אל קבוצת האנוש בזמן שהוא מתגנב מאחור. מדובר בטריילר מסקרן למדי, המראה כי ישנו פוטנציאל רב לתחום הדמויות המפלצתיות. אנו מצפים בקוצר-רוח למפלצת הבאה, ומקווים שתהיה חדשנית ומעניינת לא פחות.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hY_FOVSBTxE[/youtube]

לצד הטריילר המושקע, סיפקה לנו החברה גם מבט לאפשרויות המשחק באמצעות המפלצת, אלו מובאות בפניכם בוידאו הבא:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JcT5uV_NNB8[/youtube]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות