סמסונג מכינה את השטח לקראת סמארטפון עם זיכרון 4GB RAM ומצלמת 20MP

היה זה בסוף השנה שעברה, אז הכריזה סמסונג על שבבי זיכרון אותם פיתחה עבור הדור הבא של מכשירי הסמארטפון, אמנם רק כעת מודיעה החברה כי החלה בהפקתם ההמונית של שבבי ה-LPDDR4 שיספקו לסמארטפונים שיוצגו בשנת 2015 זיכרון פנימי 4GB RAM לצד מעבדי ה-64 ביט שהולכים ותופסים תאוצה.

סמסונג הקדימה מעט את הכרזתה על השבבים בשל חשיפתה המוקדמת של חברת SK Hynix את שבבי LPDDR4 בעלי יכולות דומות. בשני המקרים מדובר בשבבי זיכרון שנוצרו בתהליך 20 ננומטר ומספקים צריכה מופחתת בחשמל של 1.1V במקום 1.2V שנדרשו בשבבי הזיכרון מסוג LPDDR3.

בהודעה שפירסמה החברה אודות תחילת ההפקה ההמונית של שבבי הזיכרון החדשים, התייחסה סמסונג למהירות העברת המידע (קלט\פלט) שתעמוד על 3200Mbps (מגה-ביטים לשניה). השבבים החדשים, כך לפי סמסונג, יאפשרו הקלטה וניגון של תוכן באיכות Ultra High Definition על גבי מצלמות 20 מגה-פיקסל.

לאור השמועות האחרונות שהצטברו אודות מכשיר הדגל הבא של החברה, ה-Galaxy S6, ניתן להניח כי בסמסונג מתכננים בכל זאת לשלב מצלמת 20 מגה-פיקסל במכשיר וככל הנראה מעבד 64 ביט שיספק תמיכה בנפחי הזיכרון החדשים. באם תבחר לשלב את רכיב הזיכרון החדש במכשיר הדגל הבא שלה, תהיה סמסונג הראשונה לעשות זאת, אם כי לא נופתע לשמוע על יצרניות קטנות יותר שיקפצו על ההזדמנות כדי לנסות ולקחת ממנה את הבכורה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות