דיווח: סמסונג תשיק את מכשיר ה-Galaxy A7 ב-14 בינואר

בתקופה האחרונה אנחנו עדים לגל הכרזות יוצא דופן של חברת סמסונג, המנסה בכל כוחה לחזור למרכז הבמה עם מכשירי שוק ביניים בעלי קו עיצוב חדש. לאחר שהכריזה על שני דגמים חדשים, Galaxy A5 ו-Galaxy A3, אנו זוכים כעת למידע נוסף מקוריאה על המכשיר השלישי בסדרה, זה צפוי לענות לשם Galaxy A7.

המידע החדש שהגיע מהאתר הקוריאני Ruliweb מציין כי ההשקה של המכשיר ממש מעבר לפינה, ועל פי מקורותיו זו נקבעה ל-14 בינואר. חשוב להדגיש כי על פי המקור הנוכחי ומקורות נוספים המכשיר יושק תחילה בדרום קוראיה ובסין בלבד ואין לדעת האם הוא צפוי להגיע לשאר חלקי העולם. פרט מעניין אחר הוא ש-Galaxy A7 עתיד להיות המכשיר הדק ביותר עד כה שפותח על ידי סמסונג. עוביו צפוי לעמוד על 6.3 מ"מ בלבד.

Samsung-Galaxy-A7מלבד הגזרה הדקיקה, Galaxy A7 צפוי להגיע עם מפרט סטנדרטי למדי שראינו לא מעט במכשירי ביניים אחרים. בגזרת המסך תצייד סמסונג את המכשיר באחד בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1920X1080, ערכת השבבים תהיה ככל הנראה Snapdragon 615 של חברת קוואלקום וכמו כן המכשיר צפוי להגיע עם זיכרון פנימי 2GB RAM. מלבד זאת, המכשיר יאובזר במצלמה קדמית בעלת חיישן ברזולוציה של 5 מגה פיקסל, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה פיקסל, סוללה בנפח של 2500mAh ונפח אחסון מובנה 16GB.

 

השוואת מפרטים