יונדאי תאפשר להפעיל את הרכב מרחוק באמצעות אפליקציה לשעון החכם

יונדאי, אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם, הודיעה היום כי היא תאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות באופן מרוחק על דגמי הרכב האחרונים אותם ייצרה, זאת באמצעות אפליקציית Blue Link הייחודית לשעונים חכמים המריצים את מערכת ההפעלה Android Wear.

האפליקציה הושקה עוד בשנת 2012, אך כעת היא זוכה לשדרוג משמעותי שמאפשר לה להתממשק עם שעונים חכמים ובכך לבצע פעולות ישירות מפרק כף היד. בין המגוון הרחב של הפעולות אותן יונדאי מאפשרת ניתן למנות הפעלה או כיבוי של המנוע, פתיחה או נעילה של הדלתות, הדלקת אורות ואפילו הפעלת צופר. בנוסף, האפליקציה תכלול פיצ’ר שימושי לאיתור הרכב מרחוק – מה שיכול לשים סוף לחיפושים אחריו במגרשי חנייה גדולים.

יונדאי מחדדת ומסבירה כי מאחר וגם לרכב ישנה תקשורת סלולרית משלו, את כל הפעולות הנ”ל ניתן לבצע דרך השעון ללא הגבלת מרחק מהרכב עצמו. זאת, בהנחה שישנו חיבור Bluetooth פעיל בין השעון החכם והמכשיר הסלולרי, וכל עוד הסלולרי עצמו מחובר לרשת האינטרנט. כך למשל, אם כבר תהיו במשרד ותרצו לוודא את נעילת הרכב, תוכלו לבצע נעילה חוזרת גם אם הרכב עצמו נמצא בחניון מרוחק.

YouTube Preview Image

על פי החברה, הדגמים המצוידים במערכת Blue Link, איתם ניתן להתממשק מרחוק (דרך הסמארטפון או השעון החכם), הם כל דגמי Sonata שיוצרו בשנים 2012 ו-2013. לצד זאת, יונדאי מציינת כי דגמי 2015 שיתמכו בטכנולוגיה הם כל אלו מסדרת Genesis, Sonata ו-Azera.

יונדאי עתידה להשיק את האפליקציה המשודרגת במהלך תערוכת CES שצפויה להתקיים בשבוע הבא. עם זאת, ניתן להוריד את הגרסה הרגילה כבר עכשיו למכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד. בעלי מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה iOS יכולים להוריד את האפליקציה לשליטה מרחוק באמצעות הסמארטפון או הטאבלט.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן

Hyundai Blue Link Smartwatch App

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות