קטן וקומפקטי: Xiaomi מכריזה על גרסה צנומה של הסטרימר Mi Box

סטרימר Xiaomi Mi Box סטרימר Xiaomi Mi Box

אתמול (ה’) ערכה ענקית הטכנולוגיה הסינית Xiaomi אירוע הכרזה גדול בו חשפה, בניגוד לשמועות, שתי גרסאות שונות של מכשיר הפאבלט Mi Note. מלבד שני המכשירים הללו, ניצלה החברה את הבמה הגדולה שקיבלה גם להשקתו של Mi Box Mini, סטרימר זעיר המהווה גרסה צנומה וקומפקטית של Mi Box.

הסטרימר הזעיר מעוצב בצורת קובייה ומסוגל להזרים מדיה מהסמארטפון אל הטלוויזיה באופן אלחוטי. בהתאם למידותיו, גם המפרט יהיה צנוע יותר ויכלול מעבד Cortex-A7 מרובע ליבות בתדר 1.3GHz, זיכרון RAM בנפח 1GB ורכיב אחסון פלאש בנפח 4GB. למוצר קישוריות Wi-Fi ו-Bluetooth 4.0 והוא תומך בניגון קבצים הדחוסים בפורמט החסכוני h.265, כך שיוכל להזרים סרטים ברזולוציית Full HD 1080p ללא בעיה.

על הסטרימר ניתן לשלוט באמצעות שלט נלווה (לשם כך קישורית ה-Bluetooth), כאשר בבטנו תקע חשמלי לחיבור ישיר אל השקע – מה שיבטל את הצורך בכבל ייעודי למען מטרה זו. חיבורו של Mi Box Mini לטלוויזיה יתבצע באמצעות כבל HDMI המצורף לחבילה.

החברה עוד לא מסרה פרטים מדויקים על מידותיו של המוצר, אך במימדים כאלו די ברור לנו שנשיאתו ממקום למקום תהיה קלה ופשוטה. מחירו של המוצר עומד על 32 דולרים (כ-126 שקלים) בלבד, נמוך יותר מזה של דונגל ה-Chromecast מבית גוגל. המכירה המוקדמת תיפתח ב-20 בינואר ואל הרוכשים האמריקאים הוא צפוי להגיע בתוך שבוע ממועד ההזמנה.

השוואת מפרטים