-פרסומת-

הערכה: אפל תשיק עט סטיילוס לצד ה-iPad Pro ברבעון השני של 2015

מקור: uspto.gov

שמועות אודות דגם טאבלט בעל מסך הגדול משמעותית מהאייפד מלוות אותנו מזה זמן מה, ולפיהן תשיק אפל כבר ברבעון השני של השנה את ה-iPad Pro בעל מסך בגודל של 12.2 אינץ’ ואולי אף 12.9 אינץ’. הערכה חדשה המגיעה מטעם אנליסט חברת אפל ב-KGI Securities, מינג-צ’י קאו, הידוע כבעל רקורד מרשים בחיזוי תוכניותיה העתידיות של יצרנית האייפון, מציעה כי אפל תשיק עט סטיילוס שישמש ככלי עזר לטאבלט החדש, אולם יימכר כאביזר נלווה ולא כחלק מחבילה.

קאו מסביר כי אין הוא רואה את עט הסטיילוס ככלי שיהיה דרוש עבור כל מי שחפץ יהיה בטאבלט ה-iPad Pro, אולם בהחלט יכול לספק ערך עבור משתמשים מסוימים. על כן, מעריך האנליסט כי אפל תשיק את העט בנפרד מהטאבלט ותציע אותו כאביזר נלווה עם יכולות מוגבלות. קאו צופה כי בעתיד, לאחר שתבדוק את המוצר על המשתמשים בשוק, תוסיף אפל יכולות נוספות לעט הסטיילוס כמו אקסלרומטר וג’יירוסקופ, שיאפשרו תפעול באמצעות העט גם ללא נגיעה במסך, כאשר כתיבה בתלת-מימד גם היא עשויה להגיע בשלב מאוחר יותר.

הערכותיו של האנליסט מסתמכות על בקשה ישנה לפטנט מטעם אפל, בה התמקדה במימוש משלה לעט סטיילוס. בצירוף הצפי להשקת הטאבלט המקצועי, עמו צפויה אפל לפנות לקהל יעד עסקי ולבתי ספר לשם צרכים לימודיים, ישנה אפשרות כי הערכות אלו אכן יתגשמו בקרוב.

שמועות קודמות אודות האייפד פרו דיברו על טאבלט בעל מסך בגודל העולה על 12 אינץ’ עם זוג רמקולים שיתמכו בהשמעת צלילים בסטריאו. הטאבלט צפוי להיות דק במיוחד, זאת בהתאמה עם סדרת ה-iPad Air הקיימת של החברה, כאשר ישנה אפשרות כי הטאבלט יתמוך בעבודה במקביל בשתי אפליקציות שיוצגו בו זמנית על המסך הגדול.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות