כרטיסיות Google Now חדשות מאפליקציות צד שלישי

גוגל תוסיף תמיכה באפליקציות צד שלישי לשירות Google Now

לפני קצת פחות משלוש שנים, הציגה גוגל את גרסתה לשירות העוזרת הוירטואלית שכבר היה קיים אצל מתחרתה אפל. כעת, מציגה גוגל את הרענון הגדול והמשמעותי ביותר שהעניקה ל-Google Now עד כה, מדובר בתמיכה באפליקציות צד שלישי.

במבט ראשון, נראה כי המהלך היה צפוי ולגיטימי, אך בתחום העוזרות הוירטואליות, קבלת עדכונים ומידע מאפליקציות שאינן מבית החברה עצמה, הינה יכולת שלא נצפתה עד כה באופן רשמי. ברשימת האפליקציות הנתמכות שפרסמה גוגל, ניתן למצוא 40 אפליקציות פופולריות למדי, ובהן יישומים כמו שירות השכרת הדירות Airbnb, יישום זיהוי השירים Shazam, נגן המוסיקה Pandora, החנות הוירטואלית Ebay, אפליקציית הניווט הישראלית Waze ואחרים: Runtastic, Duolingo, The Guardian, TripAdvisor, Lyft וכו’.

פרצי מידע מאפליקציות צד שלישי

Google-Now-AirBNB-card

מידע מ-AirBNB ב-Google Now

גוגל הדגימה בדרכים שונות כיצד התכונה החדשה תעבוד בפועל. ראשית, התייחסה הענקית מקליפורניה לאפליקציית החדשות The Guardian, והסבירה שבעמוד ה-Google Now בו מופיעות כרטיסיות המידע, יופיעו כותרות חדשות מטעם העיתון שיתאימו להעדפות המשתמש.

מלבד התמיכה ביישום החדשות, הזכירה גוגל את אופן הפעולה עם נגן המוזיקה Pandora, כאשר יוצגו הצעות לשירים במכשיר, בהתאם לטעמו של המשתמש. ולבסוף, הדגישה החברה כי יופיעו הצעות להשכרה זמנית של דירות במקומות שונים בעולם, שטרם עיין בהן המשתמש, וזאת במסגרת הפעילות של השירות עם אפליקציית Airbnb.

נכון לעכשיו, עוד לא הוצגה בפנינו הדגמה בזמן אמת של התכונה החדשה, אך נראה כי גוגל הצליחה לקחת את שירות העוזרת הוירטואלית שבבעלותה צעד אחד קדימה. מהחברה נמסר כי התוספות החדשות יופיעו בהדרגה עבור משתמשים בשבועות הקרובים, אז נוכל לראות ולהבין באופן ברור יותר כיצד תשתלב התמיכה באפליקציות צד שלישי בחיי המשתמש באופן יומיומי.

 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות