מיקרוסופט מאשרת את רכישתה של אפליקציית לוח השנה Sunrise

מיקרוסופט מאשרת כי רכשה אפליקציה נוספת המקרבת את החברה חזרה לשורשיה כמפתחת מוצרי תוכנה. מדובר באפליקציית לוח השנה Sunrise, לגביה עלו דיווחים הנוגעים לרכישה המדוברת מוקדם יותר החודש בעבור סכום המוערך בכ-100 מיליון דולר.

Sunrise הינה חברה צעירה למדי בת שנתיים בלבד, אותה הקימו שני יוצאי Foursquare, ג’רמי לה-ואן (Jeremy Le-Van) ופייר ואלאד (Pierre Valade). בהמשך לעבודתם כמעצבים ב-Foursquare, בנו לה-ואן וואלאד אפליקציית לוח שנה המתמקדת בעיצוב עם דגש מיוחד על נראות ופשטות השימוש לצד תמיכה בשירותים צד שלישי מגוונים.

בעוד Sunrise לא קיימת על גבי פלטפורמת המובייל של מיקרוסופט, Windows Phone, ניתן למצוא אותה על פלטפורמות רבות אחרות, בהן iOS, אנדרואיד, מחשבי המקינטוש ודפדפני אינטרנט בכתובת Sunrise.am. רכישתה של Sunrise על-ידי מיקרוסופט הינה רכישה שניה תוך זמן קצר למדי הכוללת אפליקציה הזמינה על-גבי פלטפורמות מרובות, מה שמבהיר שוב את הדגש של החברה על צד התוכנה על גבי כל פלטפורמה אפשרית.

רכישתה הקודמת של מיקרוסופט, אפליקציית המייל Acompli, הפכה במהרה לחלק בלתי נפרד ממותגי החברה, כאשר לאחרונה הושקה מחדש כאפליקציית אאוטלוק (Outlook) על-גבי מכשירים מבוססי iOS ואנדרואיד. עם מיליוני משתמשים העושים כיום שימוש ב-Sunrise, מבטיחה מיקרוסופט לעדכן באשר לתכניותיה עבור תחום לוחות השנה וכיצד תשולב האפליקציה יחד עם יתר מוצריה.

בינתיים, תמשיך Sunrise להיות זמינה דרך חנויות האפליקציות השונות ודרך הדפדפן בחינם, שלא כמו Acompli, שאינה זמינה עוד להורדה לאור השקתה מחדש כאפליקציית אאוטלוק.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן

לגרסת הדפדפן – לחצו כאן

השוואת מפרטים