שמועה: ליין ה-Nexus לשנת 2015 עשוי לעבור לידיהן של LG ו-Huawei

| יום שני, 2 במרץ 2015, 12:38 | סלולר

רק לפני מספר ימים עלו דיווחים אודות האפשרות כי גוגל תבחר ביצרנית סינית לצורך ייצור ליין הנקסוס של החברה לשנת 2015 וכעת נראה כי חרושת השמועות מתחילה לתפוס תאוצה. בין היצרניות הסיניות אשר יתחרו על תואר ״יצרנית הנקסוס״, ניתן למצוא את Huawei, Lenovo, וכמובן Xiaomi, אלו תופסות תאוצה בשנה האחרונה בשווקים רבים בעולם.

על פי הדיווחים האחרונים, נראה כי גם השנה גוגל עשויה לשחרר שני מכשירים בליין הנקסוס המפורסם, האחד טאבלט והשני, איך לא, סמארטפון הדגל של החברה. ב-2014 בחרה גוגל במוטורולה לצורך ייצור מכשיר הדגל שלה, ה-Nexus 6 ואילו ב-HTC, בהתאם לשמועות שהציפו את הרשת מספר חודשים טרם ההכרזה, לצורך ייצור ה-Nexus 9.

עם זאת, בהתאם לדיווח זה, גוגל עשויה להטיל את האחריות לייצור סמארטפון הנקסוס על LG, החברה האחראית על דגמי ה-Nexus 4 ו-5, כאשר על Huawei, הכוכב העולה בקרב היצרניות הסיניות, תיפול האחריות לייצור טאבלט הנקסוס לשנת 2015.

נוסף על כך, נמסר כי גוגל עשויה לחדול את שיתוף הפעולה בינה לבין קוואלקום, ודווקא לבחור בשבבים מבית היוצר של LG ו-Huawei, שתיהן בעלות סדרת מעבדים עצמאית, המסוגלים להחליף את מעבדי קוואלקום המצליחים. אין ספק כי ליין הנקסוס יהיה מעניין במיוחד בשנה הקרובה, כאשר לראשונה יצרנית סינית קטנה עשויה לקבל את המושכות לידיים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות